Vzdělávací služby

PETR ...Rádi bychom Vás seznámili s působením naší firmy: V začátku jsme fungovali na trhu jako firma montážní....
O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Funkční studium pro ředitele DDM

Mgr. Dalibor Fusek2014-02-12 13:14:27
Dobrý den, věc se má tak, že daná povinnost se vztahuje i na ředitele školských zařízení. Jde ve své podstatě opravdu jen o terminologický problém. § 5, odst. 1, písm. b) zákona o pedagogických pracovnících - pro ředitele školských zařízení s výjimkou školských zařízení pro výkon ústavní výchovy, ochranné výchovy a středisek výchovné péče musí platit praxe v délce 4 let (zde je zjevné, že ředitelem školy je myšlen i ředitel školského zařízení). A ještě jedno ověření -školský zákon, § 166, odst. 4, písm. c) Ředitele školské právnické osoby zřizované ministerstvem, krajem, obcí nebo svazkem obcí, ředitele příspěvkové organizace nebo vedoucího organizační složky státu nebo její součásti zřizovat... Celkově je tedy ředitelem v zákoně o PP myšlen i ředitel ŠZ, takže to studium být musí ....
Marián Novotný2014-02-05 10:13:54
Nevíte náhodou někdo, jak je to s řediteli DDM? Musí absolvovat stejně jako ředitelé škol funkční studium? Zákon o pedagogických pracovnících je v této věci poněkud vágní. V § 5, kde jsou uvedeny podmínky pro jmenování ředitelů škol je ve úvaděn jen ředitel škol a nikoliv školských zařízení. Dokázal by mi někdo poradit, jak v dané věci postupovat? Předem Vám děkuji.
Pondělí 20.11.2017, svátek má Nikola


Přihlášení





Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Která z uvedených osob by podle Vás byla nejlepším ministrem školství?

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.