Vzdělávací služby

Chorvatsko - ......
O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Zajímavost dne

Každý den je něčím zajímavý. My se vždy pokusíme příslušnou zajímavost nalézt a poskytnout Vám jí. Současně bude tato sekce sloužit také jaké kalendář, kdy Vám uvedeme jednotlivé svátky podle jmen v České i Slovenské republice.

31.10.2017

V roce 1980 zemřel Jan Werich - Český spisovatel, dramatik a herec. Ředitel divadla Voskovce a Wericha. V anketě Největší Čech obsadil 6. místo. (narodil se 6. 2. 1905)
V roce 1918 se na jednáních v Ženevě zástupci Národního výboru a zahraničního odboje dohodli, že Československý stát bude republikou.
Svátek v ČR má Štěpánka, Vlk, Vok, Volfgang, Štěpána
Meniny ve SR má Aurélia
Průměr: 4,00

27.10.2017

V roce 1913 se narodil Otto Wichterle - Český chemik, vynálezce kontaktních čoček. V anketě Největší Čech obsadil 23. místo. (zemřel 18. 8. 1998)
V roce 1917 se narodil Pavel Tigrid - Významný český publicista a spisovatel, bývalý ministr kultury. Vlastním jménem se jmenoval Pavel Schönfeld. V anketě Největší Čech obsadil 83. místo. (zemřel 31. 8. 2003)
Svátek v ČR má Zoe, Šarlota, Sabina, Sabrina, Zoja, Zosim
Meniny ve SR má Sabína
Průměr: 4,00

25.10.2017

V roce 1936 spolu Itálie a Německo podepsaly smlouvu, kterou vytvořili spojenecký svazek známý jako Osa Berlín-Řím.
Svátek v ČR má Beáta, Dalie, Daria, Darie, Darius, Darja, Delie, Kryšpín, Vojmil, Vojmír, Vojmíra, Zosim, Živa, Živan, Živana
Meniny ve SR má Aurel
Průměr: 4,00

24.10.2017

V roce 1929 nastal Černý pátek na americké burze. Vzestup americké ekonomiky se zastavil poté, co ceny akcií na newyorské burze rapidně klesly a vyvolaly paniku. Milióny američanů tak během několika hodin přišli o veškeré naspořené finance. Začala celosvětová hospodářská krize.
V roce 1965 získali bratři Jindřich a Jan Popíšilové na mistrovství světa v Praze svůj první titul mistrů světa v kolové.
V roce 1971 byla v rámci programu Interkosmos na oběžnou dráhu kolem Země vypuštěna první česká umělá družice Magion 1.
Svátek v ČR má Nina, Gilbert, Gilberta, Harald, Harold, Rafaela
Meniny ve SR má Kvetoslava
Průměr: 5,00

21.10.2017

V roce 1967 se ve Washingtonu uskutečnila největší protivládní demonstrace v dějinách USA. Několik stovek tisíc demonstrantů protestovalo proti válce ve Vietnamu.
Svátek v ČR má Sabina, Kora, Kordula, Korina
Meniny ve SR má Uršuľa
Průměr: 2,00

<< < 1 2 3 4 5 6 > >>
Neděle 19.11.2017, svátek má Alžběta


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Která z uvedených osob by podle Vás byla nejlepším ministrem školství?

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.