Vzdělávací služby

Pískohraní ......
O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Hotel Krystal V blízkosti letiště PRAHA

Hotel nabízí: 345 lůžek, převážně jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. Ubytování ve dvou ubytovacích a cenových kategoriích: Standard(standardní typ pokoje) a Komfort(nový interiér). * Každý pokoj má k dispozici balkón, WC, koupelnu s vanou nebo sprchou, lednici, televizor, telefon. Děti do 5 let zdarma (bez nároku na vlastní lůžko a snídani), dětská postýlka na vyžádání (+150 Kč).

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha 6
Odvětví činnosti: Ubytovací služby a školní akce
WWW stránky: http://www.hotel-krystal.eu
Město: Praha 6 - Veleslavín
Ulice: José Martího
Popisné číslo: 2/407
PSČ: 162 00
Email: fialova@krystal.cuni.cz
Telefon-pevná: +420220563411
Fax: +420220561627
Kontaktní osoba: Marie Fialová
kontakt na ni: +420220563411

Popis firmy

Hotel Krystal nabízí cenově velmi výhodné ubytování, jak pro skupiny, školní a studentské zájezdy, tak i pro jednotlivce, v moderním tříhvězdičkovém hotelu s dobrou dopravní dostupností – ideální poloha mezi centrem města a letištěm Ruzyně, z centra 10 minut (tramvaj ze stanice Dejvická, trasa Metra A), vzdálenost z letiště je 10 minut.
Hotel Krystal disponuje 166 pokoji s celkovou kapacitou 345 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchou nebo vanou, balkón, ledničku, telefon, TV+SAT, v apartmánech je
oddělený obývací pokoj s televizí. Hotel dále nabízí sekretářské služby, bezproblémové parkování pro osobní vozy v areálu hotelu, rovněž jsme schopni zajistit parkování pro autobusy.
Hotel Krystal rovněž nabízí vhodné prostory pro jednání, konference, soukromé oslavy, bankety, atd. Gastronomické služby v hotelu zajišťuje restaurace s jednorázovou kapacitou 160 míst. Zde jsou také našim hostům podávány bufetovou formou snídaně.

Pracovní doba

Nepřetržitý provoz

Obrázky

Středa 19.12.2018, svátek má Ester


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

O kolik % by podle Vás měly být optimálně zvýšeny platy pedagogických pracovníků?

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.