Vzdělávací služby 


Vzdělávací služby

HOTEL FRANTIŠEKHotel František sa nachádza v rekreačnom stredisku Čertov, v katastri obce Lazy pod Makytou vzdialenej z Púchova...
O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Aktuální rubrika

Chybí Vašim dětem čerstvý vzduch? Trápí Vás smog? Vyražte na hory!

Vítáme Vás, milí čtenáři u naší rubriky, kterou řešíme s Vámi. V naší rubrice se zabýváme špatným ovzduším hlavně ve velkých městech, dopadů na zdravotní stav a zajímal by nás Váš názor na tuto problematiku. Budeme rádi za každý Váš komentář a názor.

Zhluboka se nadechnout? Ne všude to jde, aniž byste riskovali zdraví. Čerstvý vzduch je velmi důležitý pro regeneraci našeho organismu, udržení zdraví a duševních sil. Spousta lidí proto prchá z měst a jezdí na dovolené do hor, k moři, nebo se vydává na procházky do přírody. Špatná kvalita ovzduší, zejména ve velkých městech, nejvíce ohrožuje právě děti. Pro období od listopadu do dubna je charakteristické počasí s velkou inverzí, to způsobuje spoustu zdravotních problémů. Nejčastěji jsou postihnuty dýchací cesty. Typické jsou záněty nosohltanu, průdušek a projevy alergie. Pokud Vaše děti trpí zmíněnými nemocemi, zvažte ozdravné pobyty (jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami), nebo alespoň občas vyražte na hory.


O pobytech v krásném prostředí Beskyd hovoříme s panem Romanem Tkadlecem, majitelem penzionu U Veselé lišky.

"Náš penzion se nachází v krásné přírodě na úpatí kopce Soláň v Beskydech. Zdejší prostředí se vyznačuje neporušenou přírodou, která potěší všechny milovníky turistiky a přírody. Náš penzion mohu doporučit všem, kteří hledají relax na čerstvém vzduchu v klidném horském prostředí Beskyd."
Středa 15.08.2018, svátek má Hana


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Státní maturita by měla ...

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.