Vzdělávací služby

Pískohraní ......
O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.učitel/učitelka 1. stupně ZŠ

Datum vložení: 09.03.2018
Typ pracovního úvazku: Plný
Zaměstnavatel: Základní škola Prusinovice, okres Kroměříž
Kraj: Zlínský kraj
Okres: Kroměříž
Obec: Prusinovice
Předpokládané datum nástupu do zaměstnání: IHNED, popř. po domluvě
Email: zsprus@gmail.com

Popis

Základní škola Prusinovice, okres Kroměříž hledá do svého týmu učitele/učitelku nejlépe s aprobací pro 1. stupeň ZŠ - zástup za dlouhodobou nepřítomnost pedagoga (plný úvazek) - do 30. 6. 2018, s možností prodloužení - zástup za MD - na úvazek 0,86 (19 z 22 hodin přímé ped. práce). Nabízíme příjemné pracovní prostředí na vesnické škole - nízký počet žáků ve třídách, sympatický pracovní kolektiv.
Nástup: IHNED, popř. po domluvě

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na emailovou adresu školy: zsprus@gmail.com nebo se po předchozí domluvě dostavte k osobnímu setkání a prohlídce školy.
Středa 19.12.2018, svátek má Ester


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

O kolik % by podle Vás měly být optimálně zvýšeny platy pedagogických pracovníků?

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.