Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Učitel/učitelka ČJ, AJ, NJ, ZE, CHE, BI, TV

Datum vložení: 24.04.2018
Typ pracovního úvazku: Zkrácený
Zaměstnavatel: Rakouské gymnázium v Praze o.p.s
Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha 4
Předpokládané datum nástupu do zaměstnání: 25. 8. 2018
Email: jiri.bochez@oegp.cz

Popis

Hledáme kolegyni nebo kolegu s aprobací anglický jazyk a německý jazyk – úvazek bude přibližně 20 vyučovacích hodin. Dále hledáme vyučující českého jazyka a literatury – úvazek bude přibližně 15 vyučovacích hodin a vyučující pro předměty zeměpis, biologie, chemie a tělocvik (je možná jakákoli kombinace těchto předmětů). Úvazek by byl v rozsahu cca 12 – 15 vyučovacích hodin. Vyučovacím jazykem je čeština.

Přiložený soubor

Středa 20.03.2019, svátek má Světlana


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jak se díváte na současné kroky vlády v oblasti vzdělávání?

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.