Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Povinná matemaika v ohrožení. Politici zvažují změny maturit (8.7.2019-14.7.2019)

Neznámý uživatel2019-07-11 09:12:13
Ne každý má nadaání pro počítání. Pokud bude ze ZŠ umět násobilku, procenta, jednoduchou úměru, vystačí s tím i v životě. Pokud bude vědecký pracovník, pak stejně mu maturita z matiky nebude stačit.Nechat výběr mezi matematikou a cizím jazykem je správné řešení. Na většiné odborných škol se dělá maturita 2 předměty celostátní a 3 profilové- tak to má smysl a ne jim místo odbornosti cpát další nesmysli do hlav.
Neznámý uživatel2019-07-09 13:01:50
Matematika byla vždycky obávaná a vždycky ji studující nějak přežili. Jenže dneska neumějí pořádně číst ani psát, tak proč by měli umět počítat... Na druhé straně já nemám z matematiky maturitu a na VŠ mám čtyři zkoušky za 2 napoprvé. Takže jsem opět u svého evergreenu, že až přijdeme na nutnost začít pořádně učit na základních školách, přestat dělat nesmyslné projekty, zábavně si hrát a přestaneme se bát rodičů, odpadne spousta problémů včetně tohoto.
Mgr. Dalibor Fusek2019-07-07 22:58:16
Příští týden má vláda dostat na stůl poslanecký návrh na změnu školského zákona z dílny Pirátské strany. Pod dokument, který si bere za cíl radikálně změnit maturitní zkoušky, se podepsali také experti na problematiku školství z ODS, KDU-ČSL a TOP 09. V první řadě chtějí dosáhnout toho, aby studenti, kteří před pár dny dokončili druhý ročník středních škol, za dva roky nemuseli povinně skládat státní maturitu ze tří předmětů – včetně obávané matematiky, jak s tím v tuto chvíli školský zákon počítá. Zajímalo by nás, co si o tomto vývoji myslíte Vy?
Úterý 15.10.2019, svátek má Tereza


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jaký máte názor na reformu financování regionálního školství?

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.