Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Vládní sliby pedagogům o platech už neplatí (13.3.2023-19.3.2023)

Neznámý uživatel2023-03-13 13:14:47
Podle "odborníků" z Microsoftu učitele vlastně ani nepotřebujeme, tak proč je platit?...
Neznámý uživatel2023-03-13 13:13:03
Že se to dalo čekat, co jiného? Ono ani tak nejde o platy, jako o celkové postavení vzdělávání. To je bráno obecně jako cosi formálního, co obtěžuje, ale je to nutné pro získání papíru s výsledkem (ono ňák ty školy prostě mít musíme, jak by to vypadalo). Stačí jeden agresivní blb s patřičně agresivními rodiči a škola vždycky prohraje. A navíc - co to je to vzdělání? Kolik je otitulovaných, kteří vlastně žádné nemají.
Mgr. Dalibor Fusek2023-03-12 14:16:47
V nedávné době se objevil náhlý obrat vládní koalice, která rok slibuje navýšit platy pedagogickým pracovníkům tak, aby od roku 2024 odpovídaly 130 procentům průměrné mzdy. Zapsala si to do svého programu, ale v době rozpočtových škrtů od toho ustupuje. Zajímalo by nás, co si o tomto jejím kroku myslíte?
Pondělí 20.03.2023, svátek má Světlana


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jaká postavení by podle Vás měla mít víceletá gymnázia?

  1. Měla by být státem podporována více než dnes (2)
  2. Měla by být státem podporována stejně jako dnes (2)
  3. Měla by být státem utlumena na cca 5 % populačního ročníku (3)
  4. Měla by být státem zcela zrušena (1)
  5. Nemám na věc jasný názor (0)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.