Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.EDITACE A PROPAGACE ŠKOLY JE A VŽDY BUDE ZCELA ZDARMA. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE NA NÁSLEDUJÍCÍM ODKAZE.

Vyšší odborná škola Husův institut teologických studií,š.p.o.

: 71340670 Zřizovatel: Církevní
Webové stránky: http://www.hitspraha.cz/
Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha 6
Obec: ---
Email: vos@hitspraha.cz
Telefon: 222765183, 777759652
Odkaz na prezentaci školy: http://cs.wikipedia.org/wiki/Vy%C5%A1%C5%A1%C3%AD_odborn%C3%A1_%C5%A1kola_Hus%C5%AFv_institut_teologick%C3%BDch_studi%C3%AD

Možnost vzdělání dětí se speciálními vzdělávacími potřebami

Tuto možnost škola vzhledem k dálkové formě studia neposkytuje.

Možnost školního stravování

Není

Obory vzdělání

61-41-N/04 Teologická a pastorační činnost - dálkové studium

Možnost ubytování

Ubytovna HTF UK na adrese: Roháčova 66, Praha 3 po předchozí domluvě

Termíny přijímacího řízení

Termín podání přihlášky do 1. kola přijímacího řízení bude zveřejněn na stránkách školy do konce února 2020.

Přijímací zkouška

Nekoná se, hlavní přijímací komise rozhodne o přijetí uchazeče na základě jeho studijních výsledků na střední škole s průměrem známek z maturitní zkoušky do průměru 3,5, dodání potřebných dokumentů a především motivace ke studiu.

Pravidla pro ukončování vzdělávání (absolutorium)

Uzavřené 3 ročníky studia splněním všech studijních povinností (zkoušky/zápočty) dle studijního plánu, odevzdání závěrečné (absolventské) práce.

Popis

Vyšší odborná škola Husův institut teologických studií je školskou právnickou osobou. Vznikla z potřeby zvyšovat teologickou odbornost (praktickou i teoretickou) katechetů, pastoračních asistentů, kazatelů a jáhnů, zejména z řad Církve československé husitské (dále jen CČSH) a v rámci tzv. celoživotního vzdělávání dále vzdělávat duchovní a faráře (CČSH) v neuniverzitním studijním programu.Studijní program je otevřen i pro zájemce z řad široké veřejnosti, a to především všem, kteří se chtějí seznámit s českou teologickou školou a s dílem Mistra Jana Husa.Teologický a ideový důvod vzniku samostatné Vyšší odborné školy Husův institut teologických studií vzešel ze snahy obnovit křesťanství (zásady křesťanské etiky a lásky) v dnešním světě. Ambicí absolventů Vyšší odborné školy Husův institut teologických studií by se měla stát snaha o revizi společenských vztahů a pomoc s mravní obnovou české společnosti v duchu tradic středověkého husitství a teologie Církve československé husitské. Vzdělávání na VOŠ HITS probíhá v souladu s podstatou Kristovy zvěsti, nových vědeckých poznatků i oprávněných životních požadavků dnešního člověka. Teologie je studentům předkládána srozumitelným, a pro dnešní myšlení přijatelným, způsobem.V neposlední řadě je cílem školy podporovat rozvoj terciárního odborného vzdělávání v této oblasti s orientací na kvalitativní dimenzi edukace a erudice v procesu spolupráce s vysokými školami, a to nejen českými, ale i zahraničními.

Adresa

Sídlo školy: V Tišině 3/474, 160 00 Praha 6 - Bubeneč
Výukové prostory: Roháčova 66/1305, 130 00 Praha 3 - Žižkov

Středa 05.08.2020, svátek má Kristián


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Kdy by se podle Vás měly otevřít všechny školy?

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.