Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.EDITACE A PROPAGACE ŠKOLY JE A VŽDY BUDE ZCELA ZDARMA. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE NA NÁSLEDUJÍCÍM ODKAZE.

Základní umělecká škola B-Art, o.p.s.

: 29396662Zřizovatel: Soukromý
Webové stránky: http://www.b-artskola.cz/
Kraj: Zlínský kraj
Okres: Vsetín
Obec: Zašová
Email: safranek.petr@b-artskola.cz
Telefon: 735755861
Odkaz na prezentaci školy: https://www.youtube.com/watch?v=vc2R3ngh7RA&feature=youtu.be

Popis

Základní umělecká škola B-Art působí ve Valašském Meziříčí, Zašové a Ratiboři. ZUŠ B-Art je místem, které dětem umožňuje poznávat a rozvíjet svůj talent. Zažívají díky ní pocit úspěchu, ať už na pódiu nebo ve třídě. Motivujeme je tak k vytrvalosti, týmové spolupráci a hlavně k chuti tvořit.

Děti si u nás mohou vybrat ze tří uměleckých oborů - hudebního, tanečního a literárně-dramatického. Aktivní tvůrčí činnost pak v kombinaci s individuálním přístupem učitelů přispívá k tomu, že z našich žáků vyrůstají kultivované osobnosti, poučení posluchači, diváci a v neposlední řadě mladí profesionálové, kteří pokračují ve studiu na středních a vysokých uměleckých školách.

Za svou historii, dosáhla naše škola vysoké umělecké úrovně a řadí se tak mezi nejlepší v Česku. Naši žáci tradičně získávají řadu zkušeností na veřejných i soukromých vystoupeních a festivalech.
https://www.facebook.com/ZusBart/
https://www.facebook.com/Tanecvalmez/

Nabízené obory

Hudební obor

V rámci hudebního
oboru vyučujeme hru na: zobcovou flétnu, příčnou flétnu, bicí nástroje, housle, saxofon, klarinet, elektronické klávesy, klavír, kontrabas, kytaru, baskytaru, varhany, sólový zpěv, populární zpěv, elektronickou hudební tvorbu a domácí studio

V hudebním oboru se žákům věnuje tým pedagogů a muzikantů se zkušenostmi z mnoha hudebních žánrů – klasická hudba, pop, rock a další. Díky zkušenému týmu nabízíme moderní a nová odvětví. K výuce přistupujeme individuálně, nabízíme moderní výukové materiály a postupy, snažíme se rozvíjet fantazii, tvořivost, dbáme na schopnost souhry s dalšími hudebníky a na vzájemnou spolupráci napříč studijními zaměřeními.

Taneční obor

V rámci tanečního oboru nabízíme komplexní vzdělávání ve vlastním propracovaném výukovém programu obsahujícím klasický umělecký tanec i moderní současné styly. Žáci se tak v průběhu studia vzdělávají ve všech tanečních odvětvích, od taneční gymnastiky, akrobacie, přes klasický tanec a moderní tanec, až po dnešní taneční styly – break dance, street dance. O vysoké úrovni našeho tanečního oboru hovoří i vzdělanost našich pedagogů – každému tanečnímu stylu se věnuje specializovaný odborník.

Čím se pyšníme: Jsme nesmírně hrdí naše úspěšné baletní projekty - Sněhurka a sedm trpaslíků, Louskáček a Tanec pralesa.

Literárně-dramatický obor

Základem výuky Literárně-dramatického oboru jsou tvořivé činnosti – dramatické, mluvní, pohybové, slovesné, vybavující žáky potřebnými dovednostmi pro přirozený, kultivovaný projev. Snažíme se vytvářet herecké zkušenosti v rámci přípravy dramatického tvaru a také v rámci intenzivní interakce s divákem. Výuku obohatíme žákům návštěvami divadelních představení a zákulisí, workshopy se zajímavými profesionály z divadelního prostředí, prací s mikrofonem a kamerou, dabingem, ale hlavně hereckou prací v rámci společného divadelního představení.

Školné

VÝŠE POLOLETNÍHO ŠKOLNÉHO PRO ŠKOLNÍ ROK 2018/2019
Taneční obor
Tanečně-hudební školička 1000 Kč

Přípravné studium I. stupně 1000 Kč

1. – 2. ročník prvního stupně 1600 Kč

3. – 6. ročník prvního stupně 1700 Kč

7. ročník prvního stupně 1800 KčPřípravné studium II. stupně 1700 Kč

2. stupeň – klasický tanec 1900 Kč

2. stupeň – moderní tanec 1900 Kč

2. stupeň – streetový tanec 1900 KčHudební obor
Přípravné studium I. stupně 1000 Kč

Přípravné studium II. stupně 1000 Kč

Základní studium 1500 KčLiterárně-dramatický obor
Přípravné studium 1000 Kč

Základní studium 1500 KčNABÍZÍME SLEVY ŠKOLNÉHO

Množstevní sleva

Pokud dítě navštěvuje více studijních zaměření, platí v plné ceně to nejdražší z nich, za každé další zaměření platí 200 Kč!

Sourozenecká sleva

Při přijetí sourozence stávajícího žáka získá nový žák slevu na školném ve výši 30%!

Při přijetí třetího (a každého dalšího sourozence) získají tito slevu na školném ve výši 50%!

Další slevy

Možnost individuálních slev z důvodu nepříznivé sociální situace.

UPOZORNĚNÍ: Množstevní a sourozenecké slevy je možné uplatnit pouze u přípravného a základního studia, nikoliv u Tanečně-hudební školičky!

NA SLEVY NEVZNIKÁ AUTOMATICKÝ NÁROK → RODIČ SE MUSÍ O SLEVU PŘIHLÁSIT V KANCELÁŘI ŠKOLY.

Adresa

Zašová 43
756 51 Zašová

Středa 22.05.2019, svátek má Emil


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jak mají vypadat přijímačky na SŠ?

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.