Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.EDITACE A PROPAGACE ŠKOLY JE A VŽDY BUDE ZCELA ZDARMA. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE NA NÁSLEDUJÍCÍM ODKAZE.

Základní škola Spektrum, s.r.o.

: 28237692 Zřizovatel: Soukromý
Webové stránky: http://www.zsspektrum.cz/
Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha 9
Obec: ---
Email: reditel@zsspektrum.cz
Telefon: 283 882 044, 242 483 840, 724 806 007
Fax: 283 882 044
Odkaz na prezentaci školy: www.zsspektrum.cz

Typ základní školy

Jen první stupeň

Obory vzdělání

79-01-C/01 Základní škola

Možnost vzdělání dětí se speciálními vzdělávacími potřebami

Nízký počet žáků ve třídách (20) umožňuje individuální přístup a patřičnou péči pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Těmto žákům se věnuje také školní psycholog.

Možnost školního stravování

Naši žáci se stravují v budově školy ve školní jídelně - výdejně.

Možnost zájmového vzdělávání

Naše škola nabízí svým žákům velké množství zájmových kroužků (více než 20), konverzace s rodilými mluvčími v anglickém jazyce, přípravu zájemců o studium na osmiletých gymnáziích k přijímacím řízením.

Termíny zápisu do 1. ročníku

12. 4. od 14 hod. a 13. 4. 2019 od 10 hod. dle rezervačního systému.

Dny otevřených dveří

5. 2. a 19. 3. 2019 vždy od 9,00 - 12,15 a od 14,00 - 16,00 hod.

Program pro předškoláky "Hrajeme si na školu" proběhne 5. 2. a 19. 3. 2019 od 16,00 hodin. Není nutná rezervace.

Popis

Základní škola Spektrum, s.r.o. je soukromá škola, která poskytuje základní vzdělávání žákům 1. stupně s rozšiřující výukou angličtiny.

Všech šest kmenových učeben je vybaveno interaktivními dataprojektory nebo Smart tabulemi, které umožňují interaktivní výuku, ke které využíváme elektronické učebnice nakladatelství Fraus a Pearson.

Škola disponuje gymnastickým sálem, počítačovou učebnou a ateliérem. Využívá školní zahradu k odpočinkové činnosti žáků, jejich hrám i učení.

V první třídě pracujeme genetickou metodou výuky prvopočátečního čtení a psaní, která motivuje žáky k práci a eliminuje výskyt specifických poruch učení. V matematice vyučujeme metodou prof. Hejného, která dává žákům možnost vlastního objevování, rozvíjí jejich logické myšlení a dává mnoho podnětů ke spolupráci i vzájemnému učení.

Od 1. ročníku mají žáci výuku angličtiny a k tomu dvě odpolední dělené hodiny konverzace s rodilými mluvčími týdně. Škola jako certifikované středisko Cambridge organizuje ve spolupráci se svým oficiálním partnerem British Council ESOL zkoušky z angličtiny. Je zapojena do Projektu British Council "Advantage".V rámci projektu Penfriends spolupracuje se zahraničními školami.

Nízký počet žáků ve třídě umožňuje individuální přístup učitelů, podporu žákům se specifickými poruchami učení i žákům nadaným.

Škola má svého školního psychologa, který spolupracuje se žáky, rodiči a pedagogickými pracovníky školy.

Jsme certifikovanou školou „Rodiče vítáni“ – rodiče mají možnost účastnit se výuky, pořádáme společné akce i školení. Ve škole realizujeme demokratickou, respektující výchovu.

Pro naše žáky organizujeme školy v přírodě, besedy, exkurze, návštěvy divadel a výstav. Mezi tradiční akce školy patří Vánoční trhy, Vítání jara, Školní akademie, Pasování na školáky.

Pro žáky 5. ročníku organizujeme zdarma intenzivní přípravu na přijímací řízení na osmiletá gymnázia.

Spolupracujeme se školským poradenským zařízením, gymnáziem Arcus, Trojským gymnáziem, nakladatelstvím Fraus a Pearson, Centrem nadání, organizací Věda nás baví, British Council, plaveckou školou "Delfínek", agenturou Miluj English.

Účastníme se soutěží, celostátních testování žáků v rámci společností Scio, Kalibro a aktuálních projektů. Jsme držitelem certifikátu společnosti Scio "Pečujeme o vzdělávání" za aktivní přístup ke zjišťování výsledků vzdělávání.Adresa

Kytlická 757, 190 00 Praha 9 - Prosek

Pondělí 22.04.2019, svátek má Evženie


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jak mají vypadat přijímačky na SŠ?

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.