Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.EDITACE A PROPAGACE ŠKOLY JE A VŽDY BUDE ZCELA ZDARMA. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE NA NÁSLEDUJÍCÍM ODKAZE.

Mateřská škola speciální, Ústí nad Labem, Štefánikova 761, příspěvková organizace

: 70229457 Zřizovatel: Veřejný
Webové stránky: http://smsstefanikova.cz/
Kraj: Ústecký kraj
Okres: Ústí nad Labem
Obec: Ústí nad Labem (orp, pou)
Email: smssstefanikova@volny.cz
Telefon: 472 744 482

Možnost vzdělání dětí se speciálními vzdělávacími potřebami

Školu navštěvují děti s diagnostikovanými vadami řeči (s logopedickými obtížemi), s vývojovou dysfázií, děti se zrakovým, sluchovým, tělesným handicapem, s mentálním postižením, s poruchami chování, s ADHD, ADD, s autismem…. Jsou zohledněny potřeby dětí, v úvahu je brán zájem a přání rodičů i sourozenecké vazby.

Možnost školního stravování

Školní jídelna

Termíny zápisu

Přijímáme děti s doporučením speciálně pedagogických center, pedagogicko-psychologické poradny a zároveň odborných lékařů v průběhu celého školního roku v závislosti na naplněnosti do max. kapacity

Popis

Školu navštěvují děti se speciálními vzdělávacími potřebami, z celého města i blízkého okolí. Školu mohou navštěvovat děti od 2, zpravidla od 3-7 až 8 let, jež mají právo na vzdělávání, jehož obsah, formy a metody odpovídají jejich vzdělávacím potřebám a možnostem.Mateřská škola má 4 třídy s celkovou kapacitou 37 míst.

Adresa

Štefánikova 761, 400 01 Ústí nad Labem

Čtvrtek 18.04.2019, svátek má Valérie


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jak mají vypadat přijímačky na SŠ?

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.