Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Asistent pedagoga

Datum vložení: 20.08.2019
Typ pracovního úvazku: Zkrácený
Zaměstnavatel: Škola Jaroslava Ježka,Mateřská škola, základní škola, praktická škola a základní umělecká škola pro zrakově postižené
Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha 1
Předpokládané datum nástupu do zaměstnání: 2.9.2019
Telefon: 220515124
Email: martina.helesicova@skolajj.cz

Popis

Škola J.Ježka pro zrakově postižené (www.skolajj.cz) přijme od 2.9. 2019 popř. co nejdříve po tomto datu 2 asistenty/tky pedagoga na cca 0,75 úvazku (27 h). Maturita je podmínkou, pg. vzděl. nebo kurz asistenta pedagoga výhodou.
Pracovní doba po – pá od 7:00 či 8:00 vždy v rozsahu 4 – 7 hodin.
Plat v rozpětí 18 – 25 tis. Kč dle úvazku a praxe, dovolená 8 týdnů v létě, v době prázdnin v průběhu roku 12 dnů volno na samostudium. Možnost stravování, vstřícný kolektiv v menší škole.
Životopis zasílejte na martina.helesicova@skolajj.cz
Sobota 18.01.2020, svátek má Vladislav


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Kdybyste si mohli opětovně zvolit, jakou profesní dráhu si zvolíte....

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.