NEPLACENÁ VERZE

POPIS SLUŽBY

Co ředitelna nabízí?

Virtuální ředitelna je moderní nástroj, jehož účelem je zjednodušit řízení a další činnosti s tímto spjaté především vedoucím pracovníků ve školách a školských zařízeních. Pomocí inteligentních nástrojů se snaží veškeré procesy ve školách zaumatizovat a ovládat. Propojuje jednotlivé zaměstnance ve školách, které je pak možné úkolovat a kontrolovat. Ředitelnu je nutno chápat jako určitou nástavbu pro veškeré ostatní služby portálu. Tyto služby lze do ředitelny vkládat a do určité míry programovat.

Komu je ředitelna určena?

Ředitelnu mohou používat veškeré osoby, které využívají portál. Prioritní cílovou skupinou jsou pak vedoucí pracovníci ve školách, pro něž je ředitelna cíleně vytvářena a doplňována. Zkrátka ale nepřijdou ani ostatní pracovníci ve školství či zřizovatelé, ale i žáci škol a jejich rodiče. Tyto osoby je nutné zapracovat do struktury řešené školy, a to podle předem stanovené hierarchie.

Jednotlivé verze ředitelny

Licence uživatele Řešené položky
Nastavení kalendáře Moje kalendáře Ostatní kalendáře Funkce kalendáře
Neregistrovaný
Registrovaný
Placená verze

Cena placené služby

Za pouhých 300 Kč/rok máte k dispozici všechny funkce služby. Využijte navíc významných slev při objednání některého z balíčku služeb. Více informací naleznete na odkaze (sekce Bonusové balíčky)