Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Koronavirus a školy

Neznámý uživatel2020-03-11 21:50:42
Fórum - Téma týdne - Školy a koronavirus (2.3.2020-8.3.2020) 2020-03-10 23:14:14
To, co dnes předvedla média....Velice mne zklamal pan ministr Plaga, který veřejně prohlásil dopoledne o uzavření škol - "pro neped. pracovníky je překážka v práci a učitelé musí do práce." Odpoledne píše MŠMT prostřednictvím médií, že "stránky MŠMT zkolabovaly."Jak jinak.... Dále , že ředitel má rozhodnout u zaměstnanců buď o studijním volnu nebo práci z domu. Následně na ČT 24 v podvečer ministr Plaga oznámí veřejnosti, že volno se týká pouze žáků a studentů, kantoři musí do školy..:-) Já věřím, že většina schopných ředitelů zvážila situaci a žákům zadala úkoly bez toho, že by čekala na doporučení MŠMT, kterým "selhaly webové stránky" a pedagogy nechala v režimu home office...Večer pan ministr Plaga doporučuje konečně dle zákoníku práce možnost překážky práce pro zaměstnance. Korunu tomu nasadil pan ředitel z nejmenované školy v Praze. Dává všeobecné rady pro všechny školy - i základní - připouští mezi žáky školy a pedagogy- i-learning...(kdo vše má možnost tuto možnost využít?? snad integrovaní žáci:-)) a pak nás má brát veřejnost vážně??? Jako ředitelka málotřídky dopoledne učím...odpoledne jsme s kolegyní dle vlastního uvážení zadaly žákům úkoly asi na 14 dnů, rodičům jsme rozeslaly předběžné info emailem. Ostatním zaměstnancům jsem zadala samostudium a případně překážku v práci. 14 dní budeme šetřit zřizovateli náklady na provoz - vytápění školy. A posléze dohánět zmeškané nové učivo a poslouchat kritiku, jak jsme si zase užívaly volna....a dnes ještě dodatek...
Požádala jsem kolegyně, aby se vyhýbaly davu (nákupním centrům apod.),dbaly na prevenci a zbytečně necestovaly hromadnou dopravou, aby, až se vrátí žáci do školy, měl kdo učit!!!
Neznámý uživatel2020-03-11 21:41:29
https://www.vzdelavacisluzby.cz/forum/kategorie-6/podkategorie-1/prispevek-529?utm_source=newsletter
Pondělí 04.07.2022, svátek má Prokop


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jak se stavíte k vyhlášení stávkové pohotovosti školskými odbory?

  1. Ocenil bych vyhlášení přímo stávky (3)
  2. Podporuju vyhlášení stávkové pohotovosti (1)
  3. Se stávkovou pohotovostí nesouhlasím (7)
  4. Je mi to úplně jedno (0)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.