Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Poradenství

V průběhu vzdělávání si žáci a jejich rodiče velmi často pokládají množství otázek, které jsou vzhledem ke svému charakteru jen velmi těžce zodpověditelné, přesto jsou pro efektivní a kvalitní vzdělávání naprosto nezbytné. Zabýváme se nejen oblastí vzdělávání, ale i oblastí trhu práce a uplatněním osob a absolventů škol na tomto trhu. Jestliže máte jakoukoliv otázku z oblasti školství, na kterou bychom Vám mohli odpovědět, kontaktujte nás. Kromě poradenství žákům a rodičům pak poskytujeme i poradenství pedagogům a také vedoucím pracovníkům ve školách a školských zařízeních. Poradenství v tomto případě probíhá především formou výuky na základě námi vydaných vzdělávacích příruček.

Pondělí 28.11.2022, svátek má René


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Co si myslíte o možném zavedení školného na VŠ?

  1. Je to vynikající nápad (1)
  2. Souhlasím, pokud bude podpořeno sociálními úlevami (2)
  3. Se zavedením nesouhlasím (3)
  4. Nemám na danou otázku názor (0)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.