Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Vkládání vzdělávacích dokumentů

Sekce Vzdělávací dokumenty slouží nejen žákům a studentům k výuce, současně je v ní umožněno učitelům a dalším kompetentním osobám vkládat své vlastní vzdělávací dokumenty. Pro snadnější ovládání uvádíme níže postup pro vložení Vaší vzdělávací aplikace.

1) Zaregistrujte svou osobu do Portálu

K danému kroku využijte následující ikonu

registrovat se

Vyplňte veškeré hvězdičkou označené údaje

2) Vytvořte svůj vzdělávací dokument

Podmínkami pro vložení Vašeho dokumentu na náš portál jsou:

  • Tvůrcem dokumentu je Vaše osoba - Osoba, která dokument vkládá, bere na vědomí, že základním principem našeho portálu je ctění autorství
  • Vámi vkládaný dokument je v souladu s právním pořádkem ČR Osoba, která dokument vkládá, bere na vědomí, že případné porušení zákona je na straně vkládající osoby
  • Dokument je skutečně z kategorie vzdělávací – Jestliže bude do systému vložen dokument, který nezapadá do kontextu této sekce, server www.vzdelavacisluzby.cz si ponechává právo tuto aplikaci ze systému odstranit
  • Preferované formáty – Doporučujeme vkládat vždy dokumenty v takových formátech, které jsou obvyklými a nebudou potenciálním zájemcům o dokument činit problém s jejich spuštěním. Jedná se např. o dokumenty formátu .doc, .xls, .jpg., .mp3, apod.

3) Vyplňte povinné údaje Vzdělávacího dokumentu

  • Název – Pod tímto názvem bude dokument vložen
  • Předmět – Volte vzdělávací předmět, který nejlépe odpovídá zaměření Vašeho dokumentu. Jestliže je dokument zaměřen na více předmětů, vložte jej pro každý předmět samostatně
  • Úroveň dokumentu – Volte z nabízených možností stupňů škol
  • Vložit dokument – Vložte Vámi vytvořený dokument
  • Vložit obrázek - Obrázek musí být v souladu s právním pořádkem ČR (převážně autorský zákon). Veškeré povinnosti z daného vyplývající je povinen vykonat vkladatel obrázku.

4) Jak vkládat vícesouborový dokument

Nezřídka se setkáme s problémem, jak vložit vzdělávací dokument (celek), který se sestává z více jednotlivých dokumentů (souborů). Příkladem může být dokument sestávající ze zadání a následného řešení anebo z více dílů téže publikace. V takovémto případě doporučujeme použít obvyklý postup, kterým je komprimace všech potřebných souborů do jednoho celku. Nejčastěji se daná operace provede za pomocí komprimačních algoritmů .zip anebo .rar. Takto vytvořený balík pak vložte do naší databáze. Ke komprimaci lze využít obvyklých programů jako jsou WinZip anebo WinRar. Postačí ale i zcela obvyklý a univerzální Total Commander.

5) Propagujte svůj dokument

Pro větší rozšíření povědomí o Vašem dokumentu je vhodné tento dokument propagovat, a to všemi běžnými a dostupnými prostředky. K tomuto účelu náš server např. doporučuje využít tlačítka Pozvat přítele v pravé části obrazovky. Současně je vhodné dokument hodnotit tak, aby bylo pravděpodobnější, že si jej osoba nalezne při řazení podle kvality dokumentu.

Pondělí 30.03.2020, svátek má Arnošt


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Školy by v období řádění koronaviru měly ....

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.