Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Vkládání vzdělávacích aplikací

Sekce Vzdělávací aplikace slouží nejen žákům a studentům k výuce, současně je v ní umožněno učitelům a dalším kompetentním osobám vkládat své vlastní vzdělávací aplikace. Pro snadnější ovládání uvádíme níže postup pro vložení Vaší vzdělávací aplikace.

1) Zaregistrujte svou osobu do Portálu

K danému kroku využijte následující ikonu

registrovat se

Vyplňte veškeré hvězdičkou označené údaje

2) Vyhledejte svou vzdělávací aplikaci

Podmínkami pro vložení Vaší aplikace na náš portál jsou:

 • Umístění aplikace na vnějším serveru (Vaší školy anebo kdekoliv jinde) – Portál www.vzdelavacisluzby.cz neumožňuje vkládat kompletní aplikaci ani jiné dokumenty či soubory. Jediným povoleným typem je vložení na bázi odkazu
 • Vámi vkládaná aplikace je v souladu s právním pořádkem ČR – Osoba, která aplikaci vkládá, bere na vědomí, že případné porušení zákona je na straně vkládající osoby
 • Aplikace je skutečně z kategorie vzdělávací – Jestliže bude do systému vložena aplikace, která nezapadá do kontextu této sekce, server www.vzdelavacisluzby.cz si ponechává právo tuto aplikaci ze systému odstranit

3) Vyplňte povinné údaje Vzdělávací aplikace

 • Název – Pod tímto názvem bude aplikace vložena. Preferujeme z hlediska jednotného vzhledu použít VELKÁ PÍSMENA
 • Odkaz na aplikaci – Vkládejte odkaz na vzdělávací aplikaci ve tvaru http://www....
 • Předmět – Volte vzdělávací předmět, který nejlépe odpovídá zaměření Vaší aplikace. Jestliže je aplikace zaměřena na více předmětů, vložte tuto aplikaci pro každý předmět samostatně
 • Licence – Volte z možností zdarma (Vaše aplikace, bezplatná), zprostředkovaná (cizí aplikace), placená (Vaše aplikace, zpoplatněná).
 • Vložit obrázek – Obrázek musí být v souladu s právním pořádkem ČR (převážně autorský zákon). Veškeré povinnosti z daného vyplývající je povinen vykonat vkladatel obrázku.

4) Propagujte svou aplikaci

Pro větší rozšíření povědomí o Vaší aplikaci je vhodné tuto aplikaci propagovat, a to všemi běžnými a dostupnými prostředky. K tomuto účelu náš server např. doporučuje využít tlačítka Pozvat přítele v pravé části obrazovky.

Úterý 23.04.2024, svátek má Vojtěch


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jaký je Váš názor na změny v PHmaxech?

 1. Změny napomůží k optimálnějšímu financování školství (5)
 2. Změny nejsou perfektní, ale je to krok správným směrem (1)
 3. Změny uškodí kvalitě vzdělávání (6)
 4. Změny zásadně likvidují české školství (0)
 5. Nemám na věc jasný názor (2)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.