Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Vkládání vzdělávacích aplikací

Sekce Vzdělávací aplikace slouží nejen žákům a studentům k výuce, současně je v ní umožněno učitelům a dalším kompetentním osobám vkládat své vlastní vzdělávací aplikace. Pro snadnější ovládání uvádíme níže postup pro vložení Vaší vzdělávací aplikace.

1) Zaregistrujte svou osobu do Portálu

K danému kroku využijte následující ikonu

registrovat se

Vyplňte veškeré hvězdičkou označené údaje

2) Vyhledejte svou vzdělávací aplikaci

Podmínkami pro vložení Vaší aplikace na náš portál jsou:

 • Umístění aplikace na vnějším serveru (Vaší školy anebo kdekoliv jinde) – Portál www.vzdelavacisluzby.cz neumožňuje vkládat kompletní aplikaci ani jiné dokumenty či soubory. Jediným povoleným typem je vložení na bázi odkazu
 • Vámi vkládaná aplikace je v souladu s právním pořádkem ČR – Osoba, která aplikaci vkládá, bere na vědomí, že případné porušení zákona je na straně vkládající osoby
 • Aplikace je skutečně z kategorie vzdělávací – Jestliže bude do systému vložena aplikace, která nezapadá do kontextu této sekce, server www.vzdelavacisluzby.cz si ponechává právo tuto aplikaci ze systému odstranit

3) Vyplňte povinné údaje Vzdělávací aplikace

 • Název – Pod tímto názvem bude aplikace vložena. Preferujeme z hlediska jednotného vzhledu použít VELKÁ PÍSMENA
 • Odkaz na aplikaci – Vkládejte odkaz na vzdělávací aplikaci ve tvaru http://www....
 • Předmět – Volte vzdělávací předmět, který nejlépe odpovídá zaměření Vaší aplikace. Jestliže je aplikace zaměřena na více předmětů, vložte tuto aplikaci pro každý předmět samostatně
 • Licence – Volte z možností zdarma (Vaše aplikace, bezplatná), zprostředkovaná (cizí aplikace), placená (Vaše aplikace, zpoplatněná).
 • Vložit obrázek – Obrázek musí být v souladu s právním pořádkem ČR (převážně autorský zákon). Veškeré povinnosti z daného vyplývající je povinen vykonat vkladatel obrázku.

4) Propagujte svou aplikaci

Pro větší rozšíření povědomí o Vaší aplikaci je vhodné tuto aplikaci propagovat, a to všemi běžnými a dostupnými prostředky. K tomuto účelu náš server např. doporučuje využít tlačítka Pozvat přítele v pravé části obrazovky.

Pátek 29.09.2023, svátek má Michal


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jak se stavíte k nástupu umělé inteligence do oblasti vzdělávání?

 1. AI využívám a podporuji (3)
 2. AI využívám, ale nelíbí se mi to (0)
 3. AI nevyužívám (8)
 4. AI nevyužívám a chtěl(a) bych ji zakázat (1)
 5. Nemám na věc názor (0)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.