Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Vyjádření výherců soutěží

PaedDr. Bronislava Kudelová, zástupce ředitele školy, SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín

Do soutěže o víkendový pobyt jsem se přihlásila náhodně, neboť nemám k těmto akcím velkou důvěru. O to větší bylo mé překvapení, když jsem se stala vítězkou soutěže. Pobyt v Penzionu pod Radhoštěm jsem absolvovala společně se svým manželem v lednu 2017. S majitelem penzionu jsem se na všem bez problémů domluvila, byl velmi vstřícný a celý náš pobyt se nesl ve znamení relaxu a pohody. Oceńuji především velmi klidné a příjemné prostředí penzionu, ale hlavně kuchařské umění pana majitele. V okolí penzionu je spoustu možností využití volného času nejen pro jednotlivce, ale i pro školní pobyty. Pro aktivní i relaxační odpočinek pobyt v Penzionu pod Radhoštěm všem velmi doporučuji a pokud bude příležitost, ráda tento penzion opět navštívím

Mgr. M. Šmídová, zástupce ředitele školy, Základní škola a Mateřská škola Benešov nad Ploučnicí, příspěvková organizace


Nechtěla jsem věřit, když jsem podruhé uviděla své jméno jako výherce v soutěži na vašem portále, který pravidelně využívám ve své práci. Vybrala jsem si zboží ze stránek sponzora soutěže, a k mému velkému překvapení jsem hned druhý den dostala balík. Děkuji za rychlost, kterou má objednávka byla vyřízena. Protože jsem si vybrala úklidové prostředky, už jsem některé vyzkoušela a jsem s nimi velmi spokojena. Ještě jednou moc děkuji a vzkazuji: soutěžit na portále, na kterém jsou i velmi potřebné a aktuální materiály, se vyplatí.

Mgr. Hana Pátková, ředitelka školy, Základní škola a Mateřská škola Rymice, okres Kroměříž

Dobrý den,

Před časem jsem vyhrála v soutěži víkendový pobyt v hotelu Radegast v Beskydech pro dvě osoby. Ihned jak jsem se o výhře dozvěděla, kontaktovala jsem provozovatele pana Trčku, se kterým jsem se domluvila na termínu pobytu. Chtěla bych říci, že pan Trčka byl velmi vstřícný a celý náš pobyt byl opravdu vynikající. Musím velmi kladně ohodnotit jak místní kuchyni, tak příjemný a vstřícný personál. Ubytováni jsme byli v samotném hotelu, ve vedlejší budově jsme měli možnost navštívit nově vybudované wellness. Okolí hotelu láká k celoročním aktivitám a domnívám se, že je to velmi vhodné prostředí jak pro školní kolektivy, tak pro vzdělávací, odpočinkové nebo relaxační pobyty určené pro pedagogy z celé naší republiky. Pokud si chce aktivně odpočinout, pobyt v hotelu Radegast Vám vřele doporučuji.

Úterý 23.04.2024, svátek má Vojtěch


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jaký je Váš názor na změny v PHmaxech?

  1. Změny napomůží k optimálnějšímu financování školství (5)
  2. Změny nejsou perfektní, ale je to krok správným směrem (1)
  3. Změny uškodí kvalitě vzdělávání (6)
  4. Změny zásadně likvidují české školství (0)
  5. Nemám na věc jasný názor (2)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.