Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Vyjádření výherců soutěží

PaedDr. Bronislava Kudelová, zástupce ředitele školy, SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín

Do soutěže o víkendový pobyt jsem se přihlásila náhodně, neboť nemám k těmto akcím velkou důvěru. O to větší bylo mé překvapení, když jsem se stala vítězkou soutěže. Pobyt v Penzionu pod Radhoštěm jsem absolvovala společně se svým manželem v lednu 2017. S majitelem penzionu jsem se na všem bez problémů domluvila, byl velmi vstřícný a celý náš pobyt se nesl ve znamení relaxu a pohody. Oceńuji především velmi klidné a příjemné prostředí penzionu, ale hlavně kuchařské umění pana majitele. V okolí penzionu je spoustu možností využití volného času nejen pro jednotlivce, ale i pro školní pobyty. Pro aktivní i relaxační odpočinek pobyt v Penzionu pod Radhoštěm všem velmi doporučuji a pokud bude příležitost, ráda tento penzion opět navštívím

Mgr. M. Šmídová, zástupce ředitele školy, Základní škola a Mateřská škola Benešov nad Ploučnicí, příspěvková organizace


Nechtěla jsem věřit, když jsem podruhé uviděla své jméno jako výherce v soutěži na vašem portále, který pravidelně využívám ve své práci. Vybrala jsem si zboží ze stránek sponzora soutěže, a k mému velkému překvapení jsem hned druhý den dostala balík. Děkuji za rychlost, kterou má objednávka byla vyřízena. Protože jsem si vybrala úklidové prostředky, už jsem některé vyzkoušela a jsem s nimi velmi spokojena. Ještě jednou moc děkuji a vzkazuji: soutěžit na portále, na kterém jsou i velmi potřebné a aktuální materiály, se vyplatí.

Mgr. Hana Pátková, ředitelka školy, Základní škola a Mateřská škola Rymice, okres Kroměříž

Dobrý den,

Před časem jsem vyhrála v soutěži víkendový pobyt v hotelu Radegast v Beskydech pro dvě osoby. Ihned jak jsem se o výhře dozvěděla, kontaktovala jsem provozovatele pana Trčku, se kterým jsem se domluvila na termínu pobytu. Chtěla bych říci, že pan Trčka byl velmi vstřícný a celý náš pobyt byl opravdu vynikající. Musím velmi kladně ohodnotit jak místní kuchyni, tak příjemný a vstřícný personál. Ubytováni jsme byli v samotném hotelu, ve vedlejší budově jsme měli možnost navštívit nově vybudované wellness. Okolí hotelu láká k celoročním aktivitám a domnívám se, že je to velmi vhodné prostředí jak pro školní kolektivy, tak pro vzdělávací, odpočinkové nebo relaxační pobyty určené pro pedagogy z celé naší republiky. Pokud si chce aktivně odpočinout, pobyt v hotelu Radegast Vám vřele doporučuji.

Úterý 23.07.2024, svátek má Libor


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.