Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

POPIS PLACENÉ VERZE SLUŽBY

Služba nabízí velké množství nadstandardních funkcí v oblasti práce s jednotlivými novinovými články a multimediálními relacemi, konkrétně pak:

  1. Výběr z článků a relací členěných do podkategorií (více než 200)
  2. Filtrace článků a relací na základě portálu, kvality či data
  3. Časové hledisko výběru (den, týden, měsíc, rok, celá historie)
  4. Vyhledávání článků a relací z databáze kvalitním vyhledávačem
  5. Konformní editace blogu (nabídka profesionálních nástrojů pro tvorbu kvalitních a graficky značně vylepšených blogů)

Konkrétní výběr podkategorie a řazení článků podle kvality

obr

Ukázka Konformního blogu

obr

Služba je velmi kvalitním doplňkem vedoucího pracovníka v oblasti vzdělávání, trhu práce anebo vědy a výzkumu. Takovýto pracovník rozhoduje převážně na základě sběru dat a informací a jejich následné selekci a filtraci. Přesně tyto služby jsou mu nabídnuty. V databázi jsou uloženy tisícovky novinových článků a multimediálních relací (TV relace, videa, rozhlasová vysílání, prezentace, apod.), které se věnují pevně definované problematice. Za pomocí nástrojů např. výběru na základě kvality, podkategorie anebo portálu je pracovník schopen nalézt praktické rady, ale i informace, které byly k řešené problematice již napsány či odvysílány. Již nepotřebujete nahodile hledat informace pouhou použití vyhledávače. Nyní máte k dispozici komplexní nástroj, se kterým se k informaci zcela jistě dopracujete, a to se značnou úsporou času. Naše databáze článků a relací se navíc neskutečně rozrůstá a tím i potenciální okruh řešení problematických úloh. Současně můžete vytvářet velmi estetické a kvalitní blogy, které zcela jistě potěší všechny zájemce o Vaše názory.

Za pouhých 200 Kč/rok máte k dispozici všechny funkce služby. Využijte navíc významných slev při objednání některého z balíčku služeb. Více informací naleznete na odkaze (sekce Bonusové balíčky)

Pokud si chcete službu objednat, tak se musíte přihlásit.

Pondělí 17.06.2024, svátek má Adolf


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Dotkly se letošní změny v PHMax konkrétně Vaší školy?

  1. Ano, musel(a) jsem propouštět pedagogy (4)
  2. Ano, naštěstí jsem nemusel(a) propouštět pedagogy (8)
  3. Ne, fungujeme stejně jako loni (1)
  4. Ne, systém mi přijde výhodnější pro školu než loni (1)
  5. Nemám na věc jasný názor (2)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.