Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Popis služby

Služba je určena všem osobám, které mají rádi soutěže a rádi vyhrávají. Služba funguje na bázi vzájemné interakce mezi světem firem a vzdělávání. Naším cílem je vybírat takové firmy a jejich produkty, které mohou být využity v oblasti vzdělávání, ať už na úrovni jednotlivých institucí (např. škol či školských zařízení) anebo jednotlivců. Účelem soutěží není pouhé získání ceny, ale i hlubší poznání jednotlivých firem a jejich produktů. Z technického hlediska je služba umístěna na všech stránkách portálu, na atraktivním místě, pod ovládacími panely. Jednotlivé soutěže se řeší obvykle měsíčně (nemusí se však jednat o pravidlo). V archivu soutěží lze vždy nalézt veškeré proběhlé soutěže, včetně vítěze této soutěže a také ceny.

Neděle 19.01.2020, svátek má Doubravka


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Kdybyste si mohli opětovně zvolit, jakou profesní dráhu si zvolíte....

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.