Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Napsali o nás

Jaroslav Vykoukal, ředitel školy, Základní škola, Liberec, Aloisina výšina 642, příspěvková organizace

Dobrý den,
služba, kterou nabízíte, mi přijde přehledná, využívám ji a cenově je to přijatelné.

Hana Pavelková, ředitelka školy, Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní

Vážení,
velmi oceňuji vaše služby, obzvlášť v současné době. Váš portál je dobře přehledný a hlavně se ke mně všechny potřebné informace dostávají rychle, protože reagujete na veškeré legislativní změny obratem a nemusím nic dlouze a složitě vyhledávat. Navíc máte i velmi příznivé ceny. Takže mám samozřejmě o vaše služby i nadále zájem.

Bc. Věra Kuchařová, ředitelka školy, Mateřská škola, Karla Čapka 12a, Krnov, okres Bruntál, příspěvková organizace

Portál www.vzdelavacisluzby.cz využívám již několik let. Je to pro mne rychlá nabídka všeho, co se děje ve světě legislativy, která zasahuje do řízení mateřské školy. Nabídka se netýká pouze školské legislativy, ale celé škály norem z jiných resortů, které mají na provoz mateřské školy vliv. Na legislativní změny, návrhy změn a diskuse jsem upozorněna denně prostřednictvím e-mailové pošty. Nemusím nikde nic vyhledávat, pouze si z nabídky vyberu to, co mne zajímá. Tento portál je přehledný, aktuální, je dostupný za velmi příznivou cenu.

Lenka Fischbachová, ředitelka školy

Otevřený dopis:
Dobrý den,
poskytovaná služba je pro mě přínosná, včas se dozvím podstatné a aktuální informace a mohu se spolehnout na jejich relevantnost.
Vyhovuje mi i struktura webu, v níž se snadno orientuji. Využívání Vámi poskytované služby šetří čas a umožňuje mi mít přehled o dění ve školství.
Děkuji za Vaší práci : -).

Mgr. Dagmar Blažková, ředitelka, Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5

Otevřený dopis:
Vážení,
máme nadále zájem o všechny služby, které máme předplacené. Posílejte nám automaticky jen fakturu k zaplacení, není nutné se dotazovat, zda náš zájem trvá. V současné době jste náš nejpoužívanější web. Informujete o všem důležitém pro chod škol jako první.
Děkujeme za spolupráci.

Mgr. Iva Niklesová, ředitelka školy, Základní škola T. G. Masaryka, Pyšely

Dobrý den,
se službou Vašeho portálu jsem spokojená, poskytujete mi krom jiného aktuální informace z oblasti školství, což je velmi cenné. Děkuji.

Libuše Šťastná, ředitelka školy, MŠ Sovička

Vážení přátelé,
Vaše služba je pro školy velkým přínosem. Přehledná orientace,
rychlá reakce na aktuální změny v legislativě, kvalitní komunikace včetně vstřícnosti. Děkuji Vám a těším se na další spolupráci.
Libuše Šťastná
MŠ Sovička

Mgr. Michaela Franková, lektorka, koordinátorka a odborný pracovník ve školství

Pracuji v oblasti středního odborného školství, kde se legislativa často mění velmi dramaticky a zákony jsou provázány s dalšími odbornými sektory. Při veškerých administrativních povinnostech a práci v projektech je velmi těžké samostatně sledovat tyto změny a reagovat na ně včas, vyhledávat relevantní metodiky. Časově i finančně je také náročné účastnit se školení agentur. Již několik let využívám služeb portálu Vzdělávací služby, dostávají se ke mně pohodlně kvalitní informace, ve velmi přehledném uspořádání, skvěle se jednoduše dostanu k informacím, které mě zajímají hypertextovým odkazem, který je umístěný v textu. Mohu se tak rychle samostudiem s problematikou seznámit a rozhodnout se, jak postupovat dále.
Dosud jsem využívala neplacených služeb, ale po skvělé zkušenosti a vzhledem k velmi příznivé ceně jsem si vybrala službu placenou.
Děkuji za skvělé služby!

Alena Kolková, ředitelka školy, Mateřská škola Kosoř, okres Praha - západ

Dobrý den,prosím o prodloužení původního rozsahu licence. Se službami jsem velmi spokojena, vždy rychle a přehledně upozorní na všechny změny-i ty budoucí před schválením,takže je to pro mne neocenitelný pomocník,za kterého děkuji. Pěkný den, Alena Kolková

Ing. Iva Šmrhová, ředitelka školy, ZŠ a MŠ pro zrakově postižené a vady řeči, Plzeň, Lazaretní 25

Váš portál má nezastupitelné místo v mé práci, je přehledný, jasný a operativní. Jste vždy úžasní a rychlí.

Alena Vágnerová, ředitelka, MŠ Sluníčko Lhota u Příbramě

Otevřený dopis:
Dobrý den,
dlouho využívám Vašich služeb a jsem za ně velmi ráda. Je to přehledné, celistvé a jednoduchostí šetří můj čas ředitelky malotřídní školky.
Děkuji
Hezký den ze Sluníčka
Alena Vágnerová, ředitelka MŠ Sluníčko Lhota u Příbramě

Mgr. Edita Macibobová, ředitelka školy, Mateřská školka dánského typu, Praha 10

Otevřený dopis:
Dobrý den,
Váš způsob (zasílání aktuálních informací a změn mailem) mi velice vyhovuje. Ušetří mi čas, který bych věnovala hledáním na různých webových stránkách.
Děkuji vám za službu, kterou děláte.
S přáním hezkého dne,
Edita Macibobová

Mgr. Pavlína Pokorná, Mateřská škola, Skuteč, Osady Ležáků 767, okres Chrudim, ředitelka školy

Vážený pane Fusku, Vaše Vzdělávací služby jsou na poli vzdělávání a legislativy opravdu ty velmi dobré. Shodly jsme se na tomto s kolegyněmi. Vždy, když nám něco není jasné, a že je toho vzhledem k současné situaci ve školství hodně, jdeme se podívat k Vám na portál. Vámi poskytované informace jsou vždy včas a srozumitelně zveřejňované. Co se týče změn v legislativě, je jejich výklad přesný. Cena je také velmi zajímavá. Když si spočítáme čas, který bychom všichni museli věnovat do sběru informací, tak v rozpočtu každé školy se tato zanedbatelná částka musí určitě pro pořízení Vzdělávacích služeb najít. Vaše práce není zbytečná a hodně nám pomáhá v naší práci každý den. Děkuji i za kolegyně. Pavlína Pokorná

Mgr. Irena Jonová, ředitelka školy, Střední škola železniční, technická a služeb, Šumperk

Dobrý den,

jsme největší odbornou školou v Olomouckém kraji, školou, která má ve své nabídce dvacítku oborů.Pro potřeby řízení naší organizace je nezbytně nutné mít včas relevantní informace. Vzdělávací služby nejen naplňují tyto požadavky, ale díky velmi přehlednému uspořádání mě i mé kolegy přesně "navigují". Takže co je předností Vzdělávacích služeb? Rychlost, přehlednost, přesnost. A nesmím zapomenout na ochotu a vstřícnost pracovníků Vzdělávacích služeb.
Děkujeme a budeme rádi nadále Váš inovativní portál využívat.

Mgr. Ludmila Čechová, ředitelka školy, ZŠ a MŠ Ludvíka Očenáška Dolní Bělá

Mnohokrát děkuji za skvělý servis pro ředitele školy a nejen pro ně. Vaše webové stránky jsou pro mě "hlídacím psem" a díky nim mám přehled o důležitém dění ve školství. Na rozdíl od stránek MŠMT se na Vašich perfektně orientuji a vždy najdu to, co právě potřebuji. Také mě velice těší, že s velkou většinou názorů, které si čtu v diskuzi mohu souhlasit. Škoda jen, že si diskuzi nečtou i ti zodpovědní, kteří nám svým konáním připravují nejednu horkou chvilku.
Děkuji, jste perfektní

Roman Stružinský, ředitel školy, Speciální základní škola, Speciální mateřská škola a Praktická škola Děčín, příspěvková organizace

Služba, kterou dodáváte je v kontextu s její cenou velmi luxusní. Nejen že anoncuje zajímavé věci z oblasti školství, ale dává možnost volby, jakým způsobem je zažít. Naprostá svoboda nejen ve studiu nové legislativy ale i ve výběru profilových témat z ní dělá v mé práci významného pomocníka a „šetřitele“ času. Musím přiznat, že řadou e-mailů se vůbec nezabývám, ale „vzdělávací služby“ vždycky otevřu a poctivě rozklikám.

Mgr. Jaroslava Váchová, ředitelka školy, MŠ Kamenice nad Lipou

Vaše služby - stránky, jsou nelepší pomocník při práci ředitelům jaké jsem zatím vyzkoušela (a musím říct, že jich nebylo málo). Moc děkuji a myslím, že nejenom za sebe, ale i za ostatní.

Jiřina Fajfrová, ředitelka školy, ZŠ Františkovy Lázně

Dobrý den, děkuji Vám za celoroční výraznou pomoc v práci. S pozdravem a přáním za školu Jiřina Fajfrová, ZŠ Františkovy Lázně

Bc.Iva tichá, ředitelka školy, mateřská škola Dlouhá Loučka

Určitě nejen za svoji osobu bych ráda vyjádřila poděkování portálu VZDĚLÁVACÍ SLUŽBY. Při velké vytíženosti ředitelů všech stupňů škol spojenou s nutnou administrativou jsou neocenitelnou pomocí služby nabízející orientaci ve stále měnící se legislativě. Díky aktuálnímu upozornění na změny a přímému odkazu z emailové zprávy jsem u zdroje informací přímo a bez zbytečné ztráty času. S díky za skvělé služby a přáním spokojených odběratelů Bc.Iva tichá, řed. MŠ Dlouhá Loučka

PhDr. Petr Šimek, ředtel školy, Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace

Dlouho jsem odolával nabídce řady školských portálů, které se předháněly v doplňkových službách a produktech. Na základě srovnání jsem nakonec zvolil portál Vzdělávací služby, který je aktuální, včas avizuje veškeré změny, je variabilní co do nabízených a požadovaných služeb a má jasný a přehledný orientační systém. Tedy má vše, co může ředitel školy od vzdělávacího a informačního portálu požadovat.

Jiří Voneš, ředitel ZŠ Praha 10, Gutova.

Portál Vzdělávací služby využívám již cca 5 let. Zaměřuji se především na sekci legislativní. Vyhovuje mi spolehlivost a aktuálnost, s jakou jsou zde poskytována upozornění na aktuální informace. Je to nesmírně cenná časová úspora. U předkládaných nových zákonů, NV a vyhlášek je dále velmi přehledně řešeno rozlišení textu na stávající, nový a text zrušený. A v neposlední řadě považuji za výhodnou i možnost sledování vývoje stavu legislativního procesu u připravovaných dokumentů. Držím stránkám palce a přeji mnoho dalších dobrých nápadů při poskytování informací pro oblast školství.

Kdo již mimo jiné služby portálu Vzdělávací služby využívá?

OPEN GATE - gymnázium a základní škola, s.r.o.
Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o.
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava - Poruba, příspěvková organizace
Střední umělecká škola varhanářská o.p.s.
Lauderova mateřská škola, základní škola a gymnázium při Židovské obci v Praze
Mateřská škola Břežany II., okres Kolín
Vyšší odborná škola misijní a teologická
Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola
Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola logopedická Olomouc

a stovky dalších škol ....

Martina Nováková, ředitelka z.ú., Základní škola a Mateřská škola Via Libertatis, z.ú.

Služby portálu www.vzdelavacisluzby.cz používáme již druhým rokem, od okamžiku zápisu naší školy do Rejstříku škol a školských zařízení. Díky panu Fuskovi a jeho spolehlivým a včasným informacím jsme věděli o všech důležitých termínech včas a prošli jsme obtížným prvním rokem bez větších problémů. Skvělá služba za skvělou cenu, slušné a příjemné jednání nádavkem. Děkujeme!

Mgr. Milan Šoba, zástupce ředitelky OA a SZdŠ Blansko

Děkuji za služby Vaší firmy, jsem za ně moc rád. Člověk by bez nich nestačil sledoval všechny legislativní změny.

Olga Odehnalová, ředitelka školy, Základní škola Kojetín, Svatopluka Čecha 586, okres Přerov

Pokud jste náhodou zabrousili na stránky Vzdělávací služby- vřele doporučuji , služby poskytovány na profesionální úrovní, vždy aktuálně a za symbolickou cenu.

Ing. Zdeňka Dočekalová, ředitelka, Vyšší odborná škola a Střední škola, s.r.o., Emy Destinové 395, České Budějovice

Vaše služby si předplácím téměř od počátku vzniku Vašeho portálu. Po ověření funkčnosti jsem postupně využívání služeb z jiných portálů zrušila, a naopak jsem rozšířila využívání Vašich služeb. Oceňuji včasnost, rychlost a komplexnost Vašich informací o změnách v legislativě. Vážím si toho, že služby poskytujete za poměrně nízkou cenu, výhodná je i možnost kombinace různých služeb.


Děkuji za to, že pomáháte ředitelům a ostatním pracovníkům škol orientovat se v naší ne příliš průhledné a jednoduché legislativě a problematice řízení škol. Přeji Vám hodně zdaru: Vaše dobrá práce nám pomůže v té naší.

Dana Grofová, ředitelka mateřské školy, Mateřská škola Klubíčko, Lomnice nad Popelkou

Otevřený dopis:

Dobrý den!
Vaše informace a sdělení jsou pro mne velmi užitečná, vždy reagují a upozorňují na to co je aktuální. Za to mockrát děkuji!
Hezké prázdniny! S pozdravem!

Mgr. Hana Havelková, ředitelka školy, Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec, Komenského 147

Otevřený dopis:

Děkuji moc, příjemné překvapení, myslela jsem že píšu automatu. Takže toho využiju a poděkuji za Váš portál, který je jednoduchý a skvělý, nepoužívám nic jiného. Prosím nevylepšovat složitými vychytávkami. Hezké léto a prázdniny.

Mgr. Alexandr Bednář, ŘŠ, Logopedická základní škola, měcholupy 1

Otevřený dopis:

Dobrý den,

Vážený pane Fusku,

téměř od počátku vzniku vašeho portálu jsem si předplatil vaše služby a musím konstatovat, že téměř po roce užívání jste můj nejoblíbenější portál v oblasti vzdělávání a legislativy. Včasnost poskytovaných informací, rychlost zveřejňovaných změn v legislativě, přesnost výkladů legislativních změn, vše za velice nízkou cenu, činí váš portál, dle mého názoru, nejlepší v oblasti školství a vzdělávání.

Děkuji.

Mgr. Blanka Thonová, ředitelka školy, Základní škola, Český Krumlov, Kaplická 151, 381 01 Český Krumlov

Otevřený dopis:
Vážený pane Fusku,
Vaše služby jsou k nezaplacení J

Mgr. Jaroslav Feřtek, ředitel školy - ŘŠ, Základní škola Kladno, Vodárenská 2116, 272 01 Kladno - Kročehlavy

Otevřený dopis:

Vážený pane magistře,

v souvislosti s prvním výročím užívání služeb, které poskytujete prostřednictvím portálu "vzdělávací sluzby.cz", bych chtěl Vám i týmu Vašich spolupracovníků především poděkovat za kvalitu, aktuálnost a rozsah poskytovaných služeb. Před několika lety jsem řešil problém s "papírovou" Sbírkou zákonů. Řada položek v ní nesouvisela s problematikou školství nebo provozem škol, ale odebírat jsme ji museli kompletní. Ročně tak musela škola vynaložit náklady v řádech tisíců korun.
Ve chvíli, kdy jsem si předplatil služby Vašeho portálu, mám k dispozici vždy aktuální informace nejen o schválených, ale také chystaných změnách právních norem. Za vyslovený luxus považuji to, že dostávám mailem upozornění. Šetříte mi tak spoustu času, který bych jinak musel věnovat pročítání spousty dokumentů.
Kromě právních norem (legislativy) oceňuji další části portálu, které se týkají spíše provozu škol a především vzdělávání jako takového. Zajímavá mi připadá možnost přispět svým názorem, nebo si naopak přečíst názory kolegů z jiných škol či regionů.
Když mi bylo nabídnuto, zda si nechci předplatit celý balíček služeb, neváhal jsem. Za málo peněz (pouhou pětistovku na rok!) totiž dostávám opravdu hodně muziky, navíc muziky podle mého gusta.

Na závěr Vám chci popřát, aby se Vám i týmu práce dařila alespoň jako doposud. Už nyní ji shledávám velmi potřebnou a kvalitní a mé přání je relevantní rovněž mému (a věřím, že zdaleka nikoli jen mému) prospěchu.

Mgr. Ludmila Čechová - ŘŠ, ZŠ a MŠ Ludvíka Očenáška Dolní Bělá

Dobrý den,
děkuji Vám za Vaše informace. Váš portál poskytuje kompletní banku dokumentů, které každý ředitel školy (téměř denně) potřebuje a velkou předností je i snadná orientace na portálu a průběžné upozorňování na změny a dění probíhající ve školství. Ještě jednou mnohokrát děkuji za snahu. Vaše Vzdělávací služby jsou perfektní.

Mgr. Vladislava Kulhánková - Integrovaná střední škola Slavkov u Brna (ředitelka školy)

Na Vaší firmě Vzdělávací služby nejvíce oceňuji, že jste velmi pružní, reagujete rychle na dotazy a Vaše databáze je naplněná potřebnými informacemi. Velmi chválím okamžité zaslání "novinky" po schválení, neboť není možné všechno vést v patrnosti a neustále vyhledávat. Vaše služba je službou pro školy, chválím, chválím!

Jana Spurná, Praha

Absolutně doporučuji. Portál www.vzdelavacisluzby.cz obsahuje vše, co v roli zástupkyně ředitele potřebuji. Navíc se systém neustále rozrůstá o nové a nové služby, které jsou pro mou práci většinou velmi užitečné. Naše škola používala i konkurenční systémy, ty však byly vždy drahší a méně často aktualizované. Na vzdělávacích službách nejvíce oceňuji rychlost aktualizace a kvalitu za velmi příznivou cenu. Díky tomuto portálu jsem vždy v obraze a žádná podstatná novinka mi nikdy neuteče. Velmi vřele doporučuji.

Dana Grofová, MŠ Klubíčko, Lomnice nad Popelkou

Dobrý den, se systémem www.vzdelavacisluzby.cz jsem nad míru spokojená. Není zde žádné složité hledání, zadávání stále měnících se hesel, skutečně tyto aktuální informace slouží k orientaci ředitelek i menších škol, aby byly informováni včas a také se orientovaly v aktuální problematice školství.

Mgr. Miroslava Adamcová, ředitelka Základní školy a mateřské školy Heřmánek, Rajmonova 1119, Praha 8, Ládví a Stoliňská 2417/41 Praha 20 Horní Počernice

Dobrý den, chtěla bych ocenit Vaši službu.
Děkuji za souborný seznam grantů. Je to skvělé, že mi to někdo napíše a bude to za mne hlídat. Moc to oceňuji a vidím to jako výbornou pomoc.

Věra Třebická

Když jsem si koupila službu zasílání nových zákonů týkajících se školství na vzdelavacisluzby.cz, nikdy by mě nenapadlo, jak moc užitečné mi budou. Nejen, že mě vždy upozorní na nový zákon týkající se školství, nabízejí i novely právních předpisů s vyznačenými změnami a to je v té džungli zákonů doslova k nezaplacení!
Mám i velmi příjemnou zkušenost, když jsem potřebovala právní pomoc mimo školství, setkala jsem se s opravdu velkou ochotou.
Web vzdelavacisluzby.cz mohu všem jen doporučit a příští rok určitě objednám znovu!

Úterý 23.07.2024, svátek má Libor


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.