Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Aktuální akční nabídky

Do sekce jsou vkládány Katalogy produktů firem. Pro vložení příslušného katalogu musí firma vlastnit licenci Profi a vyšší.

STARPAP Bohemia, spol. s r.o.

Dodávky hygienických - úklidových prostředků, chemie, drogerie, toaletní papíry, voskování a impregnace podlah, renovace podlah

Exkurze do výroby, Kreativní dílny, Muzeum výroby korálků, bohatý výběr výrobků na dotvoření, slevy pro školy.

Řešíte kam s dětmi na výlet, či hledají zajímavý zážitek pro volný čas a jste zrovna v libereckém kraji nebo se teprve chystáte. Ideální výlet pro rodiny s dětmi, školy a školky,školy v přírodě, ale také pro seniory. Můžete u nás navštívit naše muzeum výroby korálků, vezmeme Vás ve vybraných časech do reálné výroby, kde můžete vidět ruční a strojní mačkání korálků, broušení a tepelné leštění perlí. V muzeu si můžete na vše sáhnout a ve výrobě si můžete i po předchozí domluvě objednat reálný zážitek a něco si vyrobit. Velmi populární jsou naše dílničky, kde jsme pro Vás mimo každodenní možnost návštěvy připravili spoustu speciálních akcí pod názvem „skleněné workshopy“ , se spoustou výhod a překvapeními. Můžete si zde na místě zhotovit spoustu různých dárečků, jejichž výroba podpoří Vaši šikovnost, kreativitu, barevné vnímání, jemnou motoriku a hlavně vlastním výrobkem můžete udělat velkou radost svým blízkým. Nebo se svým výrobkem můžete u nás soutěžit o hodnotné ceny. Soutěžit o ceny můžete také s naší turistickou soutěží „cestou skláře Kubíka za pokladem“. Radost si můžete u nás udělat zakoupením jedné z našich her pro děti či nějakým skleněným suvenýrem nebo spoustou dalších výrobků z naší prodejny, kterou pro Vás v letošním roce téměř dvakrát zvětšujeme a rozšiřujeme sortiment.

Pondělí 14.10.2019, svátek má Agáta


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jaký máte názor na reformu financování regionálního školství?

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.