Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Návod na použití blogu

Služba slouží všem osobám, které mají zájem podělit se s ostatními se svým názorem na libovolné téma z oblasti vzdělávání. Z důvodu určité přehlednosti si dovolujeme veškeré uživatele služby upozornit na pravidla, která je potřeba dodržovat. Věříme, že se Vám přes veškerá omezení bude služba zamlouvat a budete ji hodně využívat.

Pravidla pro použití blogu

 • Bloger má právo svobodně vyjadřovat své názory. Nesmí však při tom neoprávněně zasahovat do práv třetích osob, např. poškozovat jejich dobré jméno nebo zasahovat do jejich soukromí.
 • Bloger nesmí zveřejňovat informace nepravdivé, polopravdivé, neúplné nebo takové, jejichž pravdivost si nemohl dostatečně ověřit, zvláště pokud by mohly poškodit jiné osoby nebo skupiny osob.
 • Bloger nese zodpovědnost za to, aby obsah jeho blogu nebyl v rozporu se zákony České republiky.
 • Bloger nesmí propagovat ani vyjadřovat rasovou, národnostní, náboženskou ani jinou nesnášenlivost vůči jednotlivcům či skupinám osob, obzvlášť pak vůči menšinám. Nesmí propagovat násilí a agresivitu jako prostředek řešení konfliktů.
 • Bloger nesmí bez dohody s portálem využít svůj blog pro vyhlášení sbírky či pro žádost čtenářské veřejnosti o materiální podporu, a to žádným způsobem a pro žádný účel.
 • Bloger se zavazuje k etickému a slušnému chování.
 • Bloger bude psát blogy pouze o tématech týkajících se školství či vzdělávání, a to i zprostředkovaně a tématu trhu práce.

Práva jednotlivých osob

Typ přispěvatele Čtení blogu Vytvoření blogu Editace blogu Konformní editace blogu Zjednodušené vkládání obrázků do blogu
Neregistrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
Platící uživatel (Placená mozaika dne)

Jak službu používat

Vytvoření nového příspěvku

Nový příspěvek mohou založit pouze registrované osoby. Jestliže chcete takovýto příspěvek vytvořit, vstupte do podsekce vytvoření blogu, vytvořte svůj příspěvek a potvrďte jej políčkem „Vložit“. Po označení tohoto tlačítka bude příspěvek vložen.

Reakce na přípěvek

Reagovat na příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé portálu. Jestliže chcete reagovat, vložte svůj komentář do políčka označeného „Vložit komentář“ a tento komentář tímto tlačítkem odešlete.

Smazat příspěvek

Mazat lze pouze vlastní příspěvek, služba tedy není určena pro neregistrované uživatele. Pro mazání využijte tlačítko křížku na pravé straně Vašeho příspěvku.

Postihy při nedodržení pravidel použití blogu

 • V případech, kdy se blog netýká povolených v pravidlech blogu, bude blog smazán.
 • V případech, kdy se bloger vyjadřuje neslušně anebo neeticky, bude blog smazán.
 • V případech, kdy se v blogu vyskytnou informace nepravdivé, polopravdivé, neúplné nebo takové, jejichž pravdivost si nelze dostatečně ověřit, bude blog smazán.
 • V případě, kdy blog poškozuje dobré jméno libovolné osoby anebo zasahuje do cizího soukromí, bude blog smazán.
 • V případě, kdy bloger propaguje rasovou, národnostní, náboženskou anebo jinou nesnášenlivost vůči jednotlivcům či skupinám osob, obzvlášť pak vůči menšinám, může být jeho účet blogem vymazán.
 • V případě, kdy bloger propaguje násilí a agresivitu, může být jeho účet blogem vymazán.
 • V případě, kdy bloger využívá blog pro vyhlášení sbírky či pro žádost čtenářské veřejnosti o materiální podporu, bude blog smazán.

Autorská práva a citování zdrojů

 • Publikováním textů v systému tohoto blogu dává autor souhlas se zveřejněním těchto textů nebo jejich částí na internetové stránce www.vzdelavacisluzby.cz.
 • Za zveřejnění textů z blogu na stránkách www.vzdelavacisluzby.cz blogerovi nepřísluší honorář, pokud provozovatel v konkrétním případě nerozhodne jinak.
 • Autorská práva k textům náleží blogerovi. Pokud jeho texty publikované na blogu www.vzdelavacisluzby.cz převezme bez jeho vědomí jiné médium, musí do jednání s ním o případném honoráři či stažení článku z tohoto jiného média vstoupit bloger, nikoli www.vzdelavacisluzby.cz.
 • Bloger nesmí uveřejnit pod vlastním jménem cizí text nebo jeho část. To platí i pro texty, jejichž autor není znám - například ty, které dostal e-mailem.
 • Cizí text lze v článku použít pouze v rámci citace v souladu s autorským zákonem, tedy zejména tehdy, pokud souvisí s obsahem článku, netvoří-li však větší část textu tohoto článku. Přitom je nezbytné uvést zdroj textu a jeho autora, je-li znám. Není možné přetisknout například prohlášení či jiné sdělení někoho jiného (osoby, hnutí, politické strany apod.) jako hlavní či dokonce jediný obsah článku.
 • Bloger je povinen uvádět zdroje svých informací, zejména pokud jimi jsou jiná média.
 • Bloger nesmí používat ve svých textech obrázky z jiných internetových stránek, pokud mu držitel autorských práv neudělil souhlas na jejich použití (ať už osobně nebo v pravidlech stanovujících podmínky přebírání jeho děl). Ve všech případech je bloger povinen uvést zdroj, odkud obrázek pochází.
 • Bloger je povinen jednat v souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., autorský zákon
Úterý 23.07.2024, svátek má Libor


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.