Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Aktuální rubrika

Odtrhneme děti od mobilů! Alespoň na tři hodiny ....

Největším problémem dnešních dětí je, že tráví čím dál více času u mobilů a tabletů. Vytrácí se prostor pro normální komunikaci a děti pomalu ztrácejí vyjadřovací schopnosti. „Čím dál častěji na ulici potkávám lidi, kteří přestali vnímat svět okolo sebe a jsou zahleděni do svého chytrého telefonu. Na zastávce stojí skupina stejně starých dětí, kteří se mezi sebou nebaví. Koukají do mobilu a vzájemně si lajkují statusy na sociálních sítích. Jsem srdcem skaut a mládeži se věnuji spoustu let. Dřív bylo normální, že mezi sebou děti mluvili, pomáhali si, vyprávěli si zážitky z výletů. Ale dnes to vnímám jako problém. Tak jsem se rozhodl s tím něco dělat.“ Říká zakladatel a majitel firmy TEPfactor Tomáš Chroust.

TEPfactor je zábavní centrum ve stylu pevnosti Boyard, kam přijíždějí děti i dospělí, aby se tváří v tvář postavili výzvám, které tu na ně čekají. Hra sestává z 25 úkolů, které dokonale prověří nejen týmovou souhru, ale také trpělivost, zručnost, logiku a sílu. To jsou zároveň 4 kategorie úkolů, na které tu můžete narazit. Úkoly plníte vždy v týmu. Vtip všeho spočívá ve spolupráci, komunikaci a vzájemné pomoci všech hráčů. Jako jednotlivec úkoly prostě nejste schopni splnit. Celý tým je silný pouze tak, jako jeho nejslabší článek a každý v týmu má jiné předpoklady. Někomu to víc pálí, jiný má větší sílu. A proto si vzájemně musí pomáhat.

„Děti atmosféra hry naprosto pohltí. Na zdolání úkolů mají omezený časový limit, takže není prostor pro to, vyndat telefon z batohu. „směje se T. Chroust.

Aby byla nabídka pro školní skupiny co nejvíc atraktivní, nabízí TEPfactor školním skupinám zvýhodněné cenové balíčky.
Neděle 23.02.2020, svátek má Svatopluk


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Kdybyste si mohli opětovně zvolit, jakou profesní dráhu si zvolíte....

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.