Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


O nás

Naše společnost je tvořena odborníky na oblast vzdělávání s bohatými zkušenostmi získanými v různorodých institucích a organizacích zabývajících se vzděláváním a trhem práce. Disponujeme zkušenými pedagogy, kteří pro naše účely zabezpečují oblast vzdělávání a doučování, stejně tak odborníky, kteří své zkušenosti získali na vedoucích pozicích ve školách (ředitelé, jejich zástupci, předsedové předmětových komisí). Oblast analýz a rozborů zabezpečují odborníci, kteří pracovali v odborných pozicích na Ministrstvu školství, mládeže a tělovýchovy, Krajských úřadech anebo České školní inspekci. Jsme tým profesionálů, který má rád výzvy. Věříme, že dokážeme zabezpečit, případně zprostředkovat jakoukoliv Vaši žádost, která se týká oblasti vzdělávání anebo trhu práce.

Úterý 25.06.2024, svátek má Ivan


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Měla by být v českých školách podporována umělá inteligence jakožto nástroj k podpoře výuky?

  1. Samozřejmě, bez omezení. (0)
  2. Ano, avšak s omezeními stanovenými v právních předpisech (1)
  3. Ano, ale jen v konkrétních případech (0)
  4. Ne, podporována by být neměla (0)
  5. Měla by být zakázána (0)
  6. Nemám na věc žádný názor (0)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.