Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Další a celoživotní vzdělávání

Sekce je určena všem zájemcům, kteří se již nevzdělávají ve školách, ale rádi by si buďto doplnili své stávající vzdělání anebo prohloubili své odborné a další vědomosti ve všech oblastech vzdělávání. Zároveň se zabývá problematikou provázání počátečního (základní, střední, vyšší odborné a vysoké) vzdělávání a dalšího vzdělávání. Doplňkem je pak poskytnutí informací z oblasti zájmového vzdělávání určeného Vašim dětem (kroužky, zájmové činnosti a podobně).

Oblast pedagogických pracovníků

ukázka analýzy objednat

Další a celoživotní vzdělávání

ukázka analýzy objednat

Zájmové vzdělávání

ukázka analýzy objednat
Čtvrtek 23.01.2020, svátek má Zdeněk


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Kdybyste si mohli opětovně zvolit, jakou profesní dráhu si zvolíte....

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.