Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Návod ke službě Anketník

Co anketník nabízí?

Anketník je doplňkový nástroj našeho portálu, jehož účelem je prověřit si názory ostatních lidí na námi zvolené téma. Nejedná se o fundovanou službu ve smyslu profesionálního nástroje za účelem vytváření anket, k tomuto účelu již bylo vytvořeno značné množství jiných služeb. Účelem naší služby není v žádném případě těmto službám konkurovat. Náš nástroj využívá situace, kdy klienty našeho portálu jsou především osoby zabývající se problematikou vzdělávání. Dá se tedy předpokládat, že osoby, které na naše ankety budou odpovídat, budou také s danou problematikou srozuměny.

Komu je anketník určen?

Anketník je určen všem uživatelům našeho portálu a dalším osobám, které tvůrce ankety osloví za pomocí inteligentního linku. Kdokoliv, kdo má zájem položit anebo zodpovědět otázku z oblasti vzdělávání se dá nazvat klientem této služby.

Vytvoření ankety

  • Zadejte otázku – otázka ankety
  • Chcete upravit otázku? - Možnost úpravy otázky ankety
  • Nastavení aktivnosti ankety – vymezte délku trvání aktivnosti ankety
  • Zadat respondenty – pokud chcete někomu zaslat odkaz na tuto anketu, zadejte jeho emailovou adresu, bude mu zaslán odkaz na tuto anketu (při zadání více emailových adres, oddělujte tyto čárkou)
  • Vložte novou odpověď – vkládejte jednotlivé varianty odpovědí (maximálně možno vložit 6 odpovědí)
  • Seznam odpovědí – všechny doposud vytvořené odpovědi

Moje ankety

  • Soupis mnou vytvořených anket

Seznam anket

  • Soupis všech aktivních anket

Návod ke službě anketník

  • Návod ke službě anketník

Cena placené služby

Cena služby činí 100 Kč/rok
objednat
Sobota 18.05.2024, svátek má Nataša


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.