Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Lhůta pro vydání zprávy a doporučení školského pedagogického zařízení

Dobrý den, prosím o odpověď na otázku, týkající se lhůty pro vystavení Doporučení ŠPZ: Dle Vyhl. 2702016 v platném znění je lhůta pro vydání zprávy a Doporučení ŠPZ pro vzdělávání žáků se SVP nejdéle 3 měsíce ode dne přijetí žádosti. Jak se tato lhůta počítá v případě, že do průběhu lhůty zasahují hlavní prázdniny a pracovníci ŠPZ si vybírají řádnou dovolenou? Posouvá se kvůli této skutečnosti i zákonná 3 měsíční lhůta? (Např. klient se nakontaktuje na ŠPZ na začátku června, vyprší lhůta na začátku listopadu?) V souvislosti s podpůrnými opatřeními prosím i o odpověď na otázku, jak postupovat, když škola odmítá součinnost při stanovení podpůrných opatření - konkrétně informuje zákonné zástupce, ať si podporu sami zařídí v poradenském zařízení. Domnívám se, že škola je dle Vyhl. 27/2005 povinna podílet se na nastavení podpory, protože coby rodič nemohu ovlivnit jednotlivá podpůrná opatření...Děkuji za odpověď.

Odpověď

Nemáte práva zobrazit odpověď

Pondělí 27.09.2021, svátek má Jonáš


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Oznámkujte končící vládu Andreje Babiše jako ve škole

  1. 1 (8)
  2. 2 (3)
  3. 3 (4)
  4. 4 (5)
  5. 5 (13)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.