Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Odměna komisařům a hodnotitelům písemných prací

Dobrý den,
potřebuji ověřit legislativu ohledně odměn komisařům a hodnotitelům písemných prací. Jsme vyšší odborná škola, absolventi vypracovali absolventské práce a hodnotitelé, tj. vedoucí práce a oponenti píší k těmto absolventským pracím posudky.
Doposud jsme se řídili v systému odměn dokumentem Výklad k novele § 184 školského zákona, Odměny a cestovní náhrady předsedům zkušebních komisí, komisařům a hodnotitelům písemných prací, dokument je z února 2012, čj. MSMT 5342/2012-20.
Potřebuji vědět, jestli došlo k aktualizaci tohoto dokumentu a jestli ano, který je to dokument.
Mám ještě otázku ohledně hodnotitelů absolventských prací, zda jimi mohou být učitelé z naší školy? Je nám jasné, že předseda absolventským prací musí být z jiné školy, ale jak je to u těch oponentů?
Děkuji za odpověď
Eva Jaklová
ekonom ETS
Odpověď

Nemáte práva zobrazit odpověď

Pondělí 27.09.2021, svátek má Jonáš


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Oznámkujte končící vládu Andreje Babiše jako ve škole

  1. 1 (8)
  2. 2 (3)
  3. 3 (4)
  4. 4 (5)
  5. 5 (13)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.