Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Příplatek za třídnictví a zvláštní příplatek

Dobrý den,
Mám dotaz v kontextu s novelou Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.(nařízení vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě).
Předesílám, že jsme škola zřízená poddle §16 odst. 9 školského zákona.
Pochopil-li jsem správně a logicky, budou naši učitelé mít na platovém předpisu novou kolonku pro zvláštní příplatek za práci třídního učitele a současný zvláštní příplatek jim zůstane.
Nebo se zvláštní příplatek stane prostým součtem obébo a může dosáhnout až 5500,- případně kompilátem do maximální výše 3000,-.
Ještě jedna varianta mě napadá a to, že zaměstnanec dostane jen jeden a to ten pro něj výhodnější což je ale v našem případě nelogicky nesmysl.
Děkuji
Roman Stružinský

Odpověď

Nemáte práva zobrazit odpověď

Úterý 21.09.2021, svátek má Matouš


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Oznámkujte končící vládu Andreje Babiše jako ve škole

  1. 1 (7)
  2. 2 (0)
  3. 3 (3)
  4. 4 (5)
  5. 5 (12)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.