Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Stanovení počtu tříd rozhodného pro stanovení týdenního rozsahu přímé pedagogické činnosti

Dobrý den, v §4 zákona 75/2005 Sb. je uvedeno, že: „Do počtu tříd rozhodného pro stanovení týdenního rozsahu přímé pedagogické činnosti se započítávají řediteli školy a jeho zástupci třídy, studijní skupiny, oddělení, kursy, výchovné skupiny a speciálně pedagogické centrum“
Patří prosím do tohoto výčtu i kroužky v rámci školního klubu?
Na naší škole je 11 tříd + 3 oddělení školní družiny. Počet tříd rozhodný pro stanovení přímé pedagogické činnosti je 11 + 3 = 14, úvazek ředitele je tím pádem 7 hodin.
Pokud bych tam ale započítal i 5 kroužků školního klubu, počet tříd bude 19 a úvazek ředitele jen 6 hodin.
Děkuji.

Odpověď

Nemáte práva zobrazit odpověď

Úterý 21.09.2021, svátek má Matouš


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Oznámkujte končící vládu Andreje Babiše jako ve škole

  1. 1 (7)
  2. 2 (0)
  3. 3 (3)
  4. 4 (5)
  5. 5 (12)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.