Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


FKSP a dentální hygiena

Dobrý den, od letošního roku poskytujeme zaměstnancům z prostředků FKSP plnění za dentální hygienu ve výši 1000 Kč. Poskytovatel požaduje po zaměstnanci úhradu v hotovosti. Zaměstnanec službu uhradí a zaměstnavateli předloží doklad o úhradě, který mu je následně zaměstnavatelem proplacen v hotovosti přes pokladnu (maximálně ve výši příspěvku z FKSP ve stanovách). Jedná se o poskytnutí peněžního plnění? Odvádí se z tohoto plnění zákonné odvody?
V případě, že by poskytovatel vystavil fakturu na zaměstnavatele, jednalo by se ve vztahu k zaměstnanci o nepeněžní plnění a odvody by se neprováděly?
Děkuji za odpověď.

Odpověď

Nemáte práva zobrazit odpověď

Pondělí 16.05.2022, svátek má Přemysl


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Budete mít v příštím školním roce kapacitní problémy ve Vaší škole?

  1. Ano, prakticky neřešitelné (1)
  2. Ano, ale zvládneme je (0)
  3. Ne, problémy neočekáváme (0)
  4. Naopak, budeme mít nedostatek žáků (0)
  5. Ještě netušíme (0)
  6. Na otázku neumíme odpovědět (0)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.