Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Zařazení žáka s ADHD a a utismem do vzdělávacího programu

Prosím o odpověď na dotaz, týkající se správného zařazení dítěte se SVP do základní školy: Škola podle zřizovací listiny vykonává činnost:
1) Základní školy pro žáky uvedené v § 16 odst. 9 ŠZ
2) Základní školy speciální
Žáky subjekt vzdělává dle RVP ZV s minimální doporučenou úrovní pro žáky se SVP (ad. 1), a RVP ZŠS 1. i 2. díl (ad. 2) – obojí je součástí ŠVP školy. Lze do tohoto subjektu zařadit ke vzdělávání žáka s dg. Dětský autismus + ADHD, tedy žáka BEZ mentálního postižení, který by se vzdělával podle Individuálního vzdělávacího plánu, vycházejícího z RVP ZV? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Nemáte práva zobrazit odpověď

Sobota 02.12.2023, svátek má Blanka


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.