Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Změny ve zdravotních prohlídkách

Dobrý den, potřebujeme si upřesnit, jak to je nyní s pracovně lékařskou službou ve školách respektive vstupní a periodické prohlídky u zaměstnanců. Podle novely vyhlášky platí, že učitelé již nejsou zařazeni do rizikové skupiny a nejsou již povinné periodické prohlídky. Rozumím tomu, že všichni zaměstnanci včetně učitelů vykonají jen vstupní lékařské prohlídky, a to mohou u svých praktických lékařů. Zaměstnanci na DPP pak lékařské posudky nepotřebují vůbec.
Děkuji za odpověď. Eva Jaklová, ekonom ETSOdpověď

Nemáte práva zobrazit odpověď

Středa 24.07.2024, svátek má Kristýna


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.