Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Rozhodnutí ředitele školy o opakování ročníku základní školy

Vážená paní, vážený pane.

Dovoluji si Vás požádat o pomoc při formulaci nebo případný vzor pro rozhodnutí o opakování druhého ročníku ze zdravotních důvodů. Matka školu požádala ze zdravotních důvodů dcery, protože ve školním roce hodně marodila a učivo druhého ročníku nezvládla. K žádosti doložila i lékařské doporučení. Jsem ve funkci ředitelky školy druhý rok a nemám s takovým rozhodnutím zkušenost.
Děkuji za pomoc.
S pozdravem
Dana Slivková
Emailová adresa dana.slivkova@zsbyst.cz.

Odpověď

Nemáte práva zobrazit odpověď

Sobota 18.01.2020, svátek má Vladislav


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Kdybyste si mohli opětovně zvolit, jakou profesní dráhu si zvolíte....

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.