Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Přijímací zkouška do nástavbového studia

Dobrý den,

obracím se na Vás s dotazem ve věci přijímacího řízení ve střední škole, nástavbové studium. Žák byl v rámci 1. kola PŘ (duben 2019) přijat do 1. ročníku nástavbového studia (od 1. 9. 2019). V červnu 2019 nevykonal úspěšně závěrečnou zkoušku, rozhodnutí o přijetí ale má. Jak lze toto vyřešit. Je nutné rozhodnutí nějakým usnesením zrušit, existuje nějaký vzor? Jakým jiným způsobem ho vyřadit ze seznamu přijatých? Pokud nedoloží výuční list a vysvědčení o ZZ, nesplní podmínky/kritéria.

Děkuji za Vaši reakci.

Alena Kobidová

Odpověď

Nemáte práva zobrazit odpověď

Sobota 18.01.2020, svátek má Vladislav


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Kdybyste si mohli opětovně zvolit, jakou profesní dráhu si zvolíte....

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.