Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Nekvlifikovanost výchovného poradce

Dobrý den.
Ve škole ukončil pracovní poměr výchovný poradce, který měl odpovídající kvalifikaci a tudíž 13. platovou třídu a snížený počet hodin přímé práce podle počtu tříd. Situaci jsme museli vyřešit, výchovným poradcem se stal kolega, který ovšem výchovné poradenství nestudoval. Počítá s tím, že se ke studiu přihlásí. Chci se zeptat, zda pro něho platí jen snížený počet hodin přímé práce a bude mít 12. platovou třídu, dokud studium nedokončí? Děkuji za odpověď.
J. Sejpková

Odpověď

Nemáte práva zobrazit odpověď

Pondělí 21.10.2019, svátek má Brigita


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jaký máte názor na reformu financování regionálního školství?

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.