Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Asistent pedagoga v ubytovacím zařízení

Dobrý den,
prosím o odpověď na otázku, týkající se asistenta pedagoga (AP) - standardně dle platné legislativy AP poskytuje podporu žákům se SVP při vzdělávání, tedy při školní práci. Lze ale poskytnout podporu AP žákovi pouze pro pobyt na internátě? (Jedná se o internátní ZŠ). Znamenalo by to, že při vyučování žák využívá AP sdíleného s jinými žáky, ale pro pobyt na internátě potřebuje AP financovaného z NFN na sebe. Pokud lze poskytnout AP POUZE pro pobyt na internátě, v jakém rozsahu? Internát funguje nepřetržitě, lze tedy tohoto AP POUZE pro pobyt na internátě využít na plný úvazek, tedy 40 h/týdně? (Vyhláška 27/2016 v pozdějším znění připouští pro školská zařízení typu ubytovací zařízení a školní družina pouze 10 h/t). Děkuji za odpověď.

Odpověď

Nemáte práva zobrazit odpověď

Pondělí 21.10.2019, svátek má Brigita


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jaký máte názor na reformu financování regionálního školství?

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.