Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Zaznamenávání pracovní doby

Dobrý den,
musí si asistent pedagoga vyznačit zvlášť půlhodinovou přestávku do výkazu odpracovaných hodin, nebo stačí uvádět pracovní dobu např. od 7.00 až 15. 30 hodin? Asistent pracuje 40 hodin týdně.

Další dotaz se týká maminky, která je samoživitelka (otec neuveden). Často se stává, že přichází pro dítě do školky a učitelky cítí, že požila alkohol. Jak se k tomu máme postavit? Jinak se chová velmi hezky k dítěti i k personálu MŠ, dítě chodí řádně do MŠ, stará se o něj.

Děkuji
Vladislava Časná

Odpověď

Nemáte práva zobrazit odpověď

Neděle 26.01.2020, svátek má Zora


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Kdybyste si mohli opětovně zvolit, jakou profesní dráhu si zvolíte....

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.