Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Dokumentace poradenského zařízení

Prosím o odpověď na dotaz, týkající se náležitostí spisové dokumentace ve školském poradenském zařízení: Součástí diagnostické práce ve Speciálně pedagogickém centru je zaznamenání diagnostického procesu i s následným vyhodnocením a tento záznam je vždy vložen do karty klienta – dělají to všichni speciální pedagogové i sociální pracovnice. Týká se tato povinnost i psychologa, který je zaměstnán v SPC a je tedy plnohodnotným členem diagnostického týmu? Podle mého názoru by i on měl do karty klienta vložit záznamový arch s průběhem z příslušné diagnostické metody a tabulku s bodovým vyhodnocením testu. Podotýkám, že karty klientů jsou v uzamčené registrační skříni, takže nehrozí žádné zneužití nebo zcizení. Situace je taková, že psycholog (zaměstnanec SPC) odmítá záznamové archy z vyšetření do karet vkládat a ukládá si je individuálně u sebe, což znesnadňuje komunikaci a spolupráci ostatních při podpoře vzdělávání dětí s postižením. Má tedy psycholog stejně jako ostatní vkládat do karty klienta záznamový arch s popisem vyšetření a výslednou tabulkou? Pokud ne, kde se mají tyto dokumenty evidovat, když by nebyly součástí karty? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Nemáte práva zobrazit odpověď

Pátek 15.11.2019, svátek má Leopold


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Pokud by se konala stávka, jak byste se zachovali?

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.