Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Cizí jazyk a žáci s SVP

Dobrý den,
nejprve Vám chci vyslovit poděkování a velkou pochvalu za Vaši pomoc a spolupráci, týkající se vysvětlení nejasností v dnešní legislativě. Již několikrát jsem službu Dotazovače využila a mohu jen chválit. Dnes si Vás dovoluji oslovit s dotazem, týkajícím se zakomponování některých důležitých bodů do ŠVP:
Pokud má škola v ŠVP zapracované upravené minimální výstupy pro žáky s LMP (RVP ZV), nemusí mít žáci s LMP IVP. Vzdělávají se podle ŠVP. Jedná se o třídu, zřízenou dle § 16 odst. 9 ŠZ v běžné škole, kde se vzdělávají všichni žáci podle min. výstupů. Může škola v ŠVP pro tento typ třídy v sekci „organizace“ a v „učebním plánu“ upravit výuku cizího jazyka od 6. ročníku? Dle RVP ZV je od 3. roč. standardně. Lze úplně zrušit Další cizí jazyk v ŠVP? Všichni žáci v této třídě to tak dosud mají, ale na základě Doporučení ŠPZ a mají to zapracováno v IVP. Vzhledem k novele Vyhlášky 27/2016 v pozdějším znění, která upřednostňuje snížit počty IVP na školách a třídách zřízených podle § 16 odst. 9 ŠZ, bylo by možné tyto úpravy vložit do ŠVP a tím se vyhnout psaní IVP všem žákům těchto tříd?
Děkuji předem za odpověď.

Odpověď

Nemáte práva zobrazit odpověď

Pondělí 16.12.2019, svátek má Albína


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Pokud by se konala stávka, jak byste se zachovali?

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.