Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Lyžařský kurz a kurz instruktora školního lyžování

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli naši učitelé, kteří jezdí s žáky jako instruktoři na lyžařský kurz, musí mít platný kurz instruktora školního lyžování. V minulých letech tento kurz absolvovali každý dvakrát, ale jeho platnost jim už skončila. Mám za to, že metodický pokyn MŠMT, ve kterém byla nutnost absolvování tohoto kurzu uvedena, byl zrušen, ale nejsem si jistý, jestli to není zakotveno v nějakém jiném předpisu. Děkuji.

Odpověď

Nemáte práva zobrazit odpověď

Pondělí 16.12.2019, svátek má Albína


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Pokud by se konala stávka, jak byste se zachovali?

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.