Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Osamocený pracovník na pracovišti

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je v nějakém zákoně dané, že zaměstnanec nemůže být na pracovišti sám. Konkrétně se jedná o paní uklízečku, která uklízí v době od 15:00 do 20:00 hod. a v tuto dobu už ve škole většinou nejsou žádní vyučující, ani jiní zaměstnanci. Je to možné? A mohl by případně paní uklízečce pomáhat nějaký rodinný příslušník (aby nebyla ve škole sama) se kterým by ale škola neměla uzavřený žádný pracovně právní vztah? Děkuji.

Odpověď

Nemáte práva zobrazit odpověď

Středa 05.08.2020, svátek má Kristián


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Kdy by se podle Vás měly otevřít všechny školy?

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.