Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.Odpovědnost zaměstnavatele při dopravní nehodě zaměstnance

Dobrý den, použije-li zaměstnanec dle §157 odst. 2 Zákoníku práce se souhlasem zaměstnavatele místo určeného hromadného dopravního prostředku dálkové přepravy své auto, přísluší mu náhrada jízdních výdajů ve výši odpovídající ceně jízdného za určený hromadný dopravní prostředek. Chtěl bych se ale zeptat, jak by to bylo s náhradou škody při případné nehodě. Jestli by měl zaměstnanec nárok na zaplacení opravy nabouraného auta, nebo jestli by případně někdo nemohl vymáhat po škole náhradu škody, kterou by svým autem způsobil náš zaměstnanec na pracovní cestě. Děkuji.

Odpověď

Nemáte práva zobrazit odpověď

Pátek 24.01.2020, svátek má Milena


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Kdybyste si mohli opětovně zvolit, jakou profesní dráhu si zvolíte....

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí TOPlist

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.