Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Opětovné jmenování ředitelů na dobu neurčitou (28.4.2014-4.5.2014)

Neznámý uživatel2014-04-28 11:38:20
Tak to mi přijde úplně postavené na hlavu. Tak k čemu se teda tento institut dělal, když tu máme po dvou letech všechno zase zpátky? Takže už zase nebude mít smysl se do konkurzu vůbec hlásit, protože se zřizovatel domluví se stávajícím ředitelem a půjdou si na ruku? Opravdu mne to naprosto dostává. České školství se zase vrací do období komunismu.
Mgr. Dalibor Fusek2014-04-27 21:07:33
Možná jste již zaregistrovali, že v navrhované novele školského zákona došlo mimo jiné k jedné velmi zásadní změně. Tou je návrat k předešlému stavu, kdy jmenování ředitele školy bylo schvalováno na dobu neurčitou. Tzv. „funkční období“ budou nově podle navržené novely zachována pouze ve vztahu k oprávnění zřizovatele vyhlásit po uplynutí každých šesti let působení ředitele na příslušném vedoucím pracovním místě konkurz na toto místo. Zajímalo by nás, jak se Vy na tento návrh díváte. Samotný návrh novely pak můžete nalézt v naší Placené sekci legislativy.
Úterý 25.06.2024, svátek má Ivan


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Měla by být v českých školách podporována umělá inteligence jakožto nástroj k podpoře výuky?

  1. Samozřejmě, bez omezení. (0)
  2. Ano, avšak s omezeními stanovenými v právních předpisech (1)
  3. Ano, ale jen v konkrétních případech (0)
  4. Ne, podporována by být neměla (0)
  5. Měla by být zakázána (0)
  6. Nemám na věc žádný názor (0)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.