Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Stávka učitelů (27.8.2017.3.9.2017)

Neznámý uživatel2017-09-11 10:54:58
Stávka v českých podmínkách a poměrech nemá smysl. Proč? No protože se bude max. jednat o jeden den (ani tomu nevěřím). Spíš to bude opět jen jakoby upozornění delikátní formou na problém. A ten problém všichni znají. Smysl by mělo 14 dní, měsíc, razance jako ve Francii, ale to u nás nepřipadá v úvahu. V Čechách nikdy žádná stávka ve školství smysl neměla. Bohužel odbory za 30 let nic nevybojov. a ani nevybojují, protože zkrátka školství není ničí prioritou. To jsou jen žvásty. Já budu stávkovat jinak. Já těm smradům (političtí činitelé), co za to odpovídají nyní a odpovídali minulých 25 let nedám hlas při volbách. Třeba se přidá více lidí a třeba pouze demonstrativně dáme hodně procent stranám malým a jakoby ten hlas vlastně zahodíme. A já stávkuji během těch let jinak. Pracuji dle velikosti své mzdy a tím mně zbyde čas chodit odpoledne dělat po bytech podlahy a když si nějaký pitomec vymyslí kravinu jako byla tvorba ŠVP, tak to zkrátka udělám tak aby vlk se nažral a koza zůstala celá - prostě do odbudu. Smysl to pak má nulový. Bohužel to stojí nějaký čas. Ten já nemám, ten potřebuji na přípravy a vydělávání peněz bokem.
Neznámý uživatel2017-09-10 06:48:31
Souhlasím se stávkou, ale takovou, že se opravdu školy zavřou.
Neznámý uživatel2017-09-09 09:10:04
Já jsem pro. Jsem ředitelka mateřské školy a moje učitelky berou plat jako paní prodavačky v Lidlu. Mě to osobně dost uráží. A nedivím se, že nemohu sehnat kvalitní nové paní učitelky. A nejsem v tom sama. Jen se obávám toho, že se zapojí málo škol a budeme akorát zase pro smích.
Neznámý uživatel2017-09-09 00:29:32
Za pokus to vždycky stojí. Nebo potom nesmíme brečet, že máme nejmenší platy v EU. Průšvih je to, že většině našich kolegyň plat stačí a protože jich je ve školství obrovská přesila, nevím, jestli účast bude hojná. Ale já jsem rozhodnut zúčastnit se i za cenu následného tlaku ze strany ředitele!!
Neznámý uživatel2017-09-07 05:19:19
To je pravda, Romane!
Neznámý uživatel2017-09-06 13:22:54
osobně se domnívám, že se většina škol ke stávce nepřipojí. Jsme jako učitelé historicky připosraní..
Neznámý uživatel2017-09-02 18:47:45
Pozor!!!!Náš zřizovatel chce trestat ředitele za to, že jeho lidé ve škole stávkují!!!
Neznámý uživatel2017-09-02 16:11:28
Rozhodně jsem pro stávku. Ale takovou, kdy se zamkne škola, nebude se učit a rodiče si budou muset zajistit hlídání svých dětí. Jinak si stávky nikdo ani nevšimne a jsme ostatním jen pro smích.
Neznámý uživatel2017-09-02 14:20:17
Podpora všem akcím směřujícím k rasantnimu zvýšení platu !!
Neznámý uživatel2017-09-02 06:38:51
Opravdu marně hledám někoho, komu by stávka vadila. Možná snad rodičům, že jim někdo nepohlídá ty jejich "zlatíčka". Politici budou rádi, aby měli argumenty k rozhazování před volbama, o učitelích a předevím žácích se už ani nemá smysl bavit. :D
Neznámý uživatel2017-09-01 19:53:07
A ona ta stávka bude někomu vadit?
Neznámý uživatel2017-08-30 20:34:41
Má to vůbec cenu? Plno řečí a učitel stejně srazí paty.
Neznámý uživatel2017-08-28 11:47:07
Jsem pro stávku, myslím si, že trpělivosti již bylo dost ....
Mgr. Dalibor Fusek2017-08-28 07:35:46
Školské odbory jednají o možné stávce k začátku školního roku, pokud nebudou splněny jejich požadavky na výrazné zvýšení učitelských platů. Zajímalo by nás, co si o tomto aktu myslíte Vy?
Úterý 23.04.2024, svátek má Vojtěch


Přihlášení





Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jaký je Váš názor na změny v PHmaxech?

  1. Změny napomůží k optimálnějšímu financování školství (5)
  2. Změny nejsou perfektní, ale je to krok správným směrem (1)
  3. Změny uškodí kvalitě vzdělávání (6)
  4. Změny zásadně likvidují české školství (0)
  5. Nemám na věc jasný názor (2)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.