Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Koronavirus a školy

Neznámý uživatel2020-03-11 21:50:42
Fórum - Téma týdne - Školy a koronavirus (2.3.2020-8.3.2020) 2020-03-10 23:14:14
To, co dnes předvedla média....Velice mne zklamal pan ministr Plaga, který veřejně prohlásil dopoledne o uzavření škol - "pro neped. pracovníky je překážka v práci a učitelé musí do práce." Odpoledne píše MŠMT prostřednictvím médií, že "stránky MŠMT zkolabovaly."Jak jinak.... Dále , že ředitel má rozhodnout u zaměstnanců buď o studijním volnu nebo práci z domu. Následně na ČT 24 v podvečer ministr Plaga oznámí veřejnosti, že volno se týká pouze žáků a studentů, kantoři musí do školy..:-) Já věřím, že většina schopných ředitelů zvážila situaci a žákům zadala úkoly bez toho, že by čekala na doporučení MŠMT, kterým "selhaly webové stránky" a pedagogy nechala v režimu home office...Večer pan ministr Plaga doporučuje konečně dle zákoníku práce možnost překážky práce pro zaměstnance. Korunu tomu nasadil pan ředitel z nejmenované školy v Praze. Dává všeobecné rady pro všechny školy - i základní - připouští mezi žáky školy a pedagogy- i-learning...(kdo vše má možnost tuto možnost využít?? snad integrovaní žáci:-)) a pak nás má brát veřejnost vážně??? Jako ředitelka málotřídky dopoledne učím...odpoledne jsme s kolegyní dle vlastního uvážení zadaly žákům úkoly asi na 14 dnů, rodičům jsme rozeslaly předběžné info emailem. Ostatním zaměstnancům jsem zadala samostudium a případně překážku v práci. 14 dní budeme šetřit zřizovateli náklady na provoz - vytápění školy. A posléze dohánět zmeškané nové učivo a poslouchat kritiku, jak jsme si zase užívaly volna....a dnes ještě dodatek...
Požádala jsem kolegyně, aby se vyhýbaly davu (nákupním centrům apod.),dbaly na prevenci a zbytečně necestovaly hromadnou dopravou, aby, až se vrátí žáci do školy, měl kdo učit!!!
Neznámý uživatel2020-03-11 21:41:29
https://www.vzdelavacisluzby.cz/forum/kategorie-6/podkategorie-1/prispevek-529?utm_source=newsletter
Středa 24.07.2024, svátek má Kristýna


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.