Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Kauza Cermat (13.6.2022-19.6.2022)

Neznámý uživatel2022-07-13 09:47:12
Celá kauza byla uměle vyvolaná. Paní Kleňhová by se měla vrátit zpět do čela Cermatu. Je dobře, že Petr Gazdík už nebude ministrem školství. Byl to velmi špatný ministr.
Neznámý uživatel2022-06-19 18:14:49
Kdyby si tyhle věci školy dělaly samy, nebyl by nějaký Cermat s bednami papírů třeba. Kvalitní maturita je kvalitní maturita a nekvalitní maturita? Ale nekvalitní maturant by se neměl nikde chytit a škola, která produkuje zbytečné "profese", by měla spět k zániku. Ale maturant se chytí, a někdy velmi dobře, a škola běží a běží. Tak co je špatně? Neděláme z obyčejné maturity zcela samoúčelný střed vesmíru?
Neznámý uživatel2022-06-17 11:05:12
Očividně se vzhledem ke stávajícímu dění v hnutí STAN nebude u pana ministra jednat o jedinou kauzu. Ale co se týče samotného Cermatu, souhlasím, že to, co se dostalo na veřejnost, je absolutně příšerné. A mnoho dalšího se zřejmě teprve dozvíme.
Mgr. Dalibor Fusek2022-06-12 20:41:50
V minulém týdnu plnila stránky našich deníků kauza týkající se příspěvkové organizace MŠMT mající na starosti maturity a přijímací zkoušky na SŠ, tedy Cermatu. Vyjádření z vrcholných míst pak byla mnohdy protichůdná. Zajímalo by nás, jak se na celou kauzu díváte Vy? Podělte se s námi.
Středa 17.08.2022, svátek má Petra


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.