Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít

Diskuzní fórum

Služba slouží všem osobám, které mají zájem diskutovat na témata z oblastí vzdělávání a školství. Z důvodu lepší orientace v systému diskusního fóra jsou jednotlivé příspěvky členěny na kategorie a podkategorie dle logické struktury.


Testování žáků na úrovni 5. a 9. tříd ZŠ (17.2.2014-23.2.2014)

Marián Novotný2014-02-22 14:23:43
České vzdělávací soustavě by zcela jistě prospěla vyšší míra evaluace a monitoringu. Takže jsem samozřejmě pro testování žáků, ale byl bych radši, pokud by tato testování byla i častější.
Neznámý uživatel2014-02-20 10:20:26
No, docela si myslím, že o stresu českých dětí se nedá vůbec hovořit. Spíše se různě flákají a vymlouvají. Trošičku stresu by jim neuškodilo.
Neznámý uživatel2014-02-19 07:41:33
Nejsem si zcela jistá, zda to bude přínosem. Děti by se neměly testovat, spíše se jim více a osobně věnovat. Stres, se kterým se musejí denně setkávat už začíná být pomalu neúnosný.
Neznámý uživatel2014-02-17 15:47:19
Osobně si myslím, že testování českých žáků nám velmi chybí. Jsem velmi ráda, že budou mít učitelé konečně po ruce důležitý nástroj, kterým mohou argumentovat při snižující se kvalitě vědomostí českých dětí.
Mgr. Dalibor Fusek2014-02-17 14:41:09
NIQES je klíčová aktivita, kterou vytváří ČŠI za účelem zjištění úrovně žáků 5. a 9 tříd ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií a konzervatoří. Zajímalo by nás, jak tuto aktivitu berete vy a co si myslíte obecně o tomto principu zjišťování úrovně českých žáků.
Úterý 23.04.2024, svátek má Vojtěch


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jaký je Váš názor na změny v PHmaxech?

  1. Změny napomůží k optimálnějšímu financování školství (5)
  2. Změny nejsou perfektní, ale je to krok správným směrem (1)
  3. Změny uškodí kvalitě vzdělávání (6)
  4. Změny zásadně likvidují české školství (0)
  5. Nemám na věc jasný názor (2)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.